Je to celkom logicke. Rusi mali moznost obsadit Kyjev za chodu, ale Putin im to nedovolil.
Je to celkom logicke. Rusi mali moznost obsadit Kyjev za chodu, ale Putin im to nedovolil.
Ja sa nespolieham na ukrajinske cisla. Vsimni si, ze tieto su polovicne.
americkych v proxy vojne (vase tvrdenie)? Nula.
Chcel si porovnat, tak som ti to porovnal. Nie je moj problem, ze sa ti to nepaci.
Nepaci sa, rozumiem. Od teba sa tvojich zdrojov uz tradicne nedockam.
Ked je toto tvoj jediny argument, chod buvat.
Total bilateral aid commitments to Ukraine as a percentage of donor gross domestic product (GDP) between January 24, 2022 and May 31, 2023, by country
https://www.statista.com/statistics/1303450/…
Attack On Europe: Documenting Russian Equipment Losses During The Russian Invasion Of Ukraine
https://www.oryxspioenkop.com/2022/02/attack…
Ber to ako dolny odhad. Tie cisla su oproti ukrajinskym udajom asi polovicne.
K veci ti pisem, ze ak ide o proxy vojnu proti Rusku, tak USA za 0,33% HDP zlikvidovali polku ruskeho tankoveho vojska. Za supky. Uplne cminy, Peanuts.
Porovnavam. Stalo ich to zatial 0.33% HDP a ruska pozemna armada stratila tak polku funkcnych tankov ak nie viac. Ktovie kolko ich mali a kolko opravuju mesacne, ale bude to dost cez 2.000 kuskov, ked sa budeme drzat pri zemi.
Rozmyslam, k akej vojenskej akcii USA by som toto ruske fiasko prirovnal.
Tapem. Toto uz nie je ani Vietnam. Vo Vietname za 10 rokov padlo 58.000 Americanov. 10 rokov trvalo, kym dosiahli take straty a to ich bolo aj pred 50-timi rokmi viac ako dnes Rusov .
Kamo, bez urazky, ty si ako hovoriaca opica. Clovek niekedy nevie, ci ta nema lutovat.
Leonard: Sheldon, to mam vzdy ked otvorim usta ukazat tabulku s napisom ,,sarkazmus"?
Sheldom: Ty mas tabulku s napisom ,,sarkazmus"?
Nebudem ich mazat, lebo viem, ze svet sa vdaka tebe nakoniec dozvie pravdu.
Pedro.... Ked mi dojde notifikacia pri zmene, tak to asi viem aj zmazat, nie?
Odhalil ma.
A to este nevie, ze mu davame do masla mikrofony a ked sa naje, mozeme ho cely den odpocuvat.
Asi si poriadne necital clanok, ktory komentujes.
V redakcii nam chodia notifikacie, ked si niekto meni text v profile.
Menil si si text v profile?
A v rade je uz aj novy nick Stop Nacistom....
Co dodat....
Urcite to je 40x40 cm?
Mame v redakcii normy.
Och, ako som sa mohol len takto prerieknut.
Odporúčame