Preco by mne (?) mali vsetci pritakavat?
Ja nepotrebujem ,,pritakavanie", ale ruku na srdce - Pedro nikam diskusiu neposuva. Aj s tym sa da zit, nakoniec takych ludi je tu N.
Pedro v skutocnosti nediskutuje. Predstav si, ze by sme sa bavili o dopravnych nehodach pod vplvom alkoholu a nejaky chumaj by tu pod kazdeho zrazeneho cloveka na prechode vypisoval, ze ,,je to hoax", ,,sofer nebol opity, to ten zrazeny", atd. Tupo, mechanicky, bez akehokolvek prinosu, zdrojov, atd.
Na to nepotrebujes Pedra. Takeho ,,Pedra" ti naprogramujem za pooobedie. Ani programovat ho nemusis, zoberies hotoveho bota a das mu texty.


