To, ze sa hanbis a popieras to, je prvy spravny krok.
To, ze sa hanbis a popieras to, je prvy spravny krok.
A niekto sedi doma, alebo sa prejde max niekde po Azii a Afrike, lebo je diktator, ktoreho kredit je zapadne od Moslvy nula. Tohoto pana si rieste a potom tricka.
Existuje fanusik Ruska, ktory nie je zjavny idiot?
Nie, nemyslim si to. Asi preto, ze nie som rusacky primitiv, ktory ma potrebu pestovat kult nejakeho vodcu a kopirovat ho.
Ze na to ti partneri neprisli a pozyvaju ho kde sa da, kym rovnaki politici, ktorym tak udajme prejavuje neuctu, si o Putina v obleku neopru ani bicykel.
P.S.: Vymenuj mi troch indickych politikov z doby, ked Gandhi behal po svete v postelnej plachte. Das to z hlavy?
Stava sa najskor clovek idiotom a potom fanusikom Ruska, alebo je to naopak?
Kiezby. Mam ale obavu, ze sa z toho nedostanete.
Ja nie, to len Sasa sa snazi dokazat, ze kazdy podporovatel Ruska je uplny idiot.
Hlavne spravy?
Stava sa clovek najprv idiotom a potom priaznivcom Ruska, alebo je to naopak?
To je ako keby sa vyhrazal starosta LunikaIX, lebo mu chce niekto zobrat ten jeho zazrak.
Takze... kde su tie zabery?
Takze zas len ruzzacke dristy a ani po 500 dnoch nemas jeden ,,kokainovy zaber", ktory nebol zjavne vyrobeny zo starsej foto?
Rusko to nie je krajina. Je to sposob myslenia. Nepoznam ruzzaka, co by nebol patologicky klamar.
Uz ste po 500 dnoch nasli ten dokaz o fetovani?
Lebo to, co dotreraz ruzzacki smradi zverejnili boli vzdy len preukazatelne photoshopy zo starsich verejnych foriek a videi.
Rusko. Loz uz v materskom mlieku.
Keby to niekto vypisoval minuly rok v lete.... Ale presiel dalsi rok, Rusi nedobyli ani ten Donbas a zas tu rusacki nackovia splietaju nieco o Vianociach a kde budu hranice.
Rusko. Unikatny totalitny rezim, ktory uz neindoktrinuje myslienkami cistoty rasy alebo triedneho boja ale debilitou ako takou. Zivotny styl existencie bez mozgu.
Ved bolo demilitarizovane.
A nebolo to uz jedno Nemecko ale dve a ak ti to uslo, zbrojna vyroba bola obnovena aj vo vychodnom, takze to zjavne s ,,NATO bandou" nesuvisi.
Ako som napisal inde Rheinmetall zacal s vojenskou vyrobou az 11 rokov po vojne a s hlavnami 19 (skoro 20) rokov po vojne.
Takze okrem kremelskej ruskej historie mas zjavne aj specialny rusky kalendar.
Cize zas iba nepodlozene ruzzacke dristy a este si to aj zaklincoval tym, ze netusis, kedy zapadne Nemecko vstupilo do NATO, ale mudrujes.
Rusko. Hlupost ak svetonazor.
Osobne nepoznam jedineho ruzzaka, ktory by
a) nebol patologicky klamar
b) bol aspon pologramotny
c) bol schopny overit si aspon zakladne informacie, nez nieco tresne.
Dole mas chronologiu.
Rusko. Po kremelskej specialnej vojenskej operacii tu uz mame aj kremelsku specialnu historiu.
To bude nejaka alternativna ruska historia.
Ked v 1949 vzniklo NATO, v Rheinmetalle bol stale uplny zakaz vyroby. Od 1950 robili maximalne pisacie stroje a vytahy. Zapadne Nemecko sa stalo clenom NATO az 9. maja 1955. Vojenska vyroba zacala az dalsi rok (aj to len lahke zbrane) a vyroba tazkych zbrani (resp. hlavni) zacala zas az 1964. Skoro 20 rokov po vojne.
Ved bola. Po druhej svetovej vojne tam bol uplny zakaz vyroby.
Odporúčame