Kazdy vie, ze pravdepodobnost, ze Rusko dodrzi nejaku mierovu dohodu je, citujem ta: ,, ako ze na Zemi pristanu mimozemstania”.
Ved ten ,,stat” kazdy jeden den plati z verejnych penazi za to, aby svojich obyvatelov indokrinoval myslienkami, ako chcu Rusko znicit vonkajsi nepriatelia, ako je nie len ukrajinska, ale aj francuzska, nemecka, holanska vlada nacisticka a Rusko zvadza zivotny boj o svoju existenciu.
A co s a tyka moznosti vytlacenia… silnejsie staty uz odisli s mensich a slabsich a s mensou podporou.


