Som si tym celkom isty. Ta rec doteraz to visi na strankach Kremla, dokonca v oficialnom EN preklade,
It is not our plan to occupy the Ukrainian territory. We do not intend to impose anything on anyone by force.
Som si tym celkom isty. Ta rec doteraz to visi na strankach Kremla, dokonca v oficialnom EN preklade,
It is not our plan to occupy the Ukrainian territory. We do not intend to impose anything on anyone by force.
Aj vzhladom na to, ze vyber tvojich jazykovych prostriedkov napadne pripomina slabsie clanky Gardistu by som sa na tvojom mieste k vyvazenemu spravodajstvu vobec nevyjadroval.
Porovnajme si:
,,Obrpartizán Žiliny Dr. Kubiš so svojim, celou Žilinou nenávideným, nepodareným parchantom synom Miroslavom a zbohatnutým českým lenochom, naničhodným arizátorom, vytučeným Ryšavým – čo títo mali
spoločného s národom?"
a
,,Diktátor sfetovaná herečka sa pred celou europu chvastal že koncom marca 2022 vytlačí mierotvorcou na hranice. Je po roku a podla zavíjajúcej propagandy Banderistanu sú náckovia z hákovými krížmi 10 km pred Moskvou . Opak je pravdou Banderistanu stále chýba štvrť územia Ukrajiny ktorá sa po demokratických referendách pripojila k Ruskej federácii a slubovaná ofenzíva sa nekoná".
Keby vas nedelila taka casova priepast, povedal by som, ze to pisal jeden clovek.
Vidis, chcela si byt ,,vtipna" a vidis, ake lahke je sa prerieknut. Teraz posobis ako idiot.
Nedosiahli.
Co Rusi skutocne chceli sa da usudzovat len z Putinovej eseje ,,O historickej jednote Rusov a Ukrajincov". Tam popisal svoju viziu buducnosti rovnako, ako Hitler popisal svoju v Mojom boji. To, co zatial dosiahol je nie ze na mile tomu, co chcel, ale casto ide o presny opak.
Logicka odpoved je, ze tento ciel sa neda povazovat za splneny, pretoze Rusi doteraz neovladli ani uzemia, ktore anektovali. Odhliadnuc od toho, ze ked Putin vyhlasil ,,SVO" vyslovne povedal, ze jeho cielom nie je nic anektovat, ale jeho ciele su ine.
Nie, lebo Rusko neplanuje anektovat ukrajinske uzemie. Treba si opat precitat/vypocut Putinov prejav zo zaciatku invazie.
Jedine ze by ten spinavy kremelsky smrad (zas) klamal.
Snad si necakal, ze na takyto infantilny ,,vtip" zareagujem 500 stranovou vedeckou pracou, vsak nie?
Z dovodov uvedenych v Pravidlach slovenskeho pravopisu, 3. vydanie, kap 3.
Ty nebudes najbystrejsi v okoli, ze nie?
Primitivny totalitny stat. Cim Rusko nesporne je.
Prehravaju vojny. Ked treba, stiahnu sa, zrataju si, co ich to stoji a vycuvaju. Je jedno, ci to bolo ZSSR alebo USA, v urcitom momente si vedia zratat, kolko chlapov a penazi ich to stoji, nehovorim o unave spolocnosti.
Ako jeden z ich najvyznamnejsich obchodnych partnerov.
Vsetko je znicene okamzite po prichode na frontu (to ako to Rusi chceli nicit na hraniciach uz ani neriesim) a vysledok po 500 dnoch je… ze Rusi okupuju mensie uzemie ako v marci 2022 a su v defenzive voci udajne 3x znicenej armade.
Idiotizmus. Rusko.
A uz ti niekedy vysla nejak predpoved, ty ,,marketingovo neovplyvneny”?
P.S.: Ked si clovek spatne precita tvoje hodnotne ,,analyzy”, napr. zo zaciatku agresie o tom ako by Slovensko malo vystupit z NATO, nebo vsak ani Finsko a Svedsko tam nie si, tak len gula ocami.
Jadrove mocnosti prehravaju vojny opakovane, pricom nasledky to ma hlavne na ich vnutornu politiku.
Vy sa takto na terapii oslovujete bezne?
Ako sa vola ten stat?
Inak polozrozumitelny prispevok, zjavne vyplod chorej mysle.
Realitou je, ze lokajskou krajinou je Bielorusko v ruskom podruci a nie Slovensko.
Realitou je aj to, ze je to rusky rezim, ktory si plati propagandistov v statnej TV za to, aby volali po bombardovani Slovenska.
Iba idiot moze podporovat stat, ktory sa vyhraza bombardovani jeho vlasti.
Ty skus pre zmenu zit v realite, nie v nejakom alternativnom vesmire.
Odporúčame