Tak málo? Zomrelo ich najmenej 60 miliónov a úmrtnosť bola 99%.
Tak málo? Zomrelo ich najmenej 60 miliónov a úmrtnosť bola 99%.
Je zaujímavé, že o SVOJE zdravotnícke pomôcky museli dôrazne bojovať aj diplomati zo Švajčiarska a Rakúska. Len u nás je to dočasné zadržanie.
A dobre sa na tom všetci napakujú, rovnako ako výrobcovia obytných kontajnerov v čase migračnej krízy.
Toto je fakt?
Vy už uveríte aj tomu, že západ zvesil mesiac z oblohy, keď ho nevidieť.
Uveď mi niekoho, kto to tvrdil
A tvoj súputník Zlatý kukuričný škrob tu pastuje odkazy na lekárne, ktoré vypisujú, že respirátory sú nedostupné. Vy dvaja ste sa teraz pekne z.ho.vadili...
Asi ako Julinke s vianočkou na hlave.
Nie je to exkluzívne, ale slušné víno za dobrú cenu. Pokiaľ človek nie je fajnšmeker, neurazí ho. Koštoval som tramín, celkom slušný.
Nechápem, že sa nehlásiš u súdu ako svedok. Ten tvrdí, že to celé spôsobil istý M.K. Alebo sa mýlia?
V tom by som sa ho zastal, lebo pamätať sa po toľkých rokoch na nejakú správu (a je otázne, či sa predstavila svojím menom), je asi ťažké.
Keď vykúpia aj vodu z vodojemov, aj ten ti bude na okrasu.
Pri všetkej úcte. Koľko % ľudí si asi myslíš, že sa vyzná v investovaní? Nielen u nás, ale aj na vyspelom západe?
Dezinfekčné mydlo zabije 99,9 % baktérií. Obyčajné mydlo 99,9 % baktérií. Na vírusy treba dlhšie pôsobenie. A nik nezaručí, že ho dostaneš inou cestou, ako rukami.
Tu je link na článok, kde to nejako vysvetľujú.
No, z Kočnerovy basy by som sa veľmi neradoval, ktovie, ako to dopadne.
Ale ešte k týmto štyrom: za oprávnene bohatých ľudí by som považoval tých, ktorí voľačo vytvorili. Povedzme nový zdroj energie a pod. Lenže táto štvorka zarobila svoje peniaze iba s využitím niečoho, čo už tu bolo, len mali konexie a vedeli ich využiť.
To ako chceš povedať, že táto štvorka (či svorka) prišla k majetkom celkom legálne?
Veď musí vybrať náhradné voľno. Je zvyknutý pracovať - pardon, byť v úrade - od utorka do štvrtka, takže za piatok až nedeľu má 3 dni NV, takže sa zjaví až u utorok 10.
Netrvá to náhodou dlhšie, ako vo Vietname,
A čo tak sa pozrieť na jednostranne profesionálne vedené konanie? Asi reportérka padla z višne, keď nepostrehla, že nie sú povolené otázky obhajoby na vysvetlenie rozporov vo výpovediach tzv. hlavných svedkov a podobne? Sám som samozrejme na pojednávaní nebol, ale cez Pravdu som sprostredkovane čítal, že Marček tvrdí, že dal Kuciakovi ranu istoty a znalec vypovedal, že tam bol 1 strelný kanál... A takýchto pochybností je viac...
Minule som pochyboval, že by ho mohli odsúdiť pre premlčanie. Ale organizovaná skupina, joj, to už by mohlo byť.
Už sa cíti v parlamente. Ale neviem, neviem, či vôbec dostanú šancu rokovať. Rado Procházka by im vedel porozprávať...
Odporúčame