Vypovedala tiež, že ju v októbri 2018 opakovane kontaktovala znalkyňa Mária Zelenková. Chcela od nej, aby bol posudok neurčitý resp. nulitný. Straková si ju v telefóne následne zablokovala.
Ta akože súdna znalkyňa nevie takú základnú vec, že podobné konanie je potrebné ohlásiť príslušným orgánom?

