zložená
Lebo je tam zväčša komisia, ktorá je napodiv zložené zo zástupcov viacerých strán. A pokiaľ som doteraz nezaznamenal, že by takáto vec nastala (možno niekde okrajovo), nepovažujem to za pravdepodobné.
A to samé je v celej Európe, vrátane nás.
Asi ho veľmi okopávali. Dokopali sme to, som myslel z futbalového hľadiska, samozrejme máš pravdu.
Migranti o Slovensko nestoja, lebo vedia, že tu nedostanú viac, ako majú doma. Len keď im budeme platiť dávky, ako majú napr. v Nemecku, neboj sa, aj my sa ich tu dočkáme. Len ako vysvetlíš napr. dôchodcom, že nejaký migrant dostane zadarmo viac, ako oni, ktorí tu robili celý život.
A treba rozlišovať medzi migrantmi a uprchlíkmi.
A že by sa v socializme nikomu nechcelo robiť? Veľká väčšina makala, len uverili tým nefachčenkom, že sa dá vegetovať aj zadarmo.
A to mám pracovné skúsenosti z huty, bane, poľnohospodárstva aj stavebníctva.
Neporadím Ti, lebo som nevolič. Už sme pred časom na túto tému mali nejaké otázky. Človek musí mať isté preferencie. Keby som sa ja mal teraz rozhodnúť, so za zachovanie status quo. Potrebujem dokončiť financovanie štúdia mojich detí, ako-tako to zvládam. Keby som bol za vodou, možno by som išiel do nejakého rizika - buď aby som získal ešte viac, alebo sa pobavil a zahodil stávkový tiket. Ako to robí môj kamarát: keď hrá Slovensko nejaký futbalový zápas, vsadí si zásadne proti. A keď vyhráme, oželie to prehrané euro. Takže sa musíš rozhodnúť sám.
No ja by som ich nepovažoval za debilov, skôr takých 7 Kočneríkov.
lebo tí správni diskutéri nestihli nabehnúť, alebo nemali pokyny z manuálu
Keď bude Smer odstavený, dá si pár mesiacov oddych. Ja to odhadujem tak na pol roka. Keď pri ničom inom, pri zostavovaní rozpočtu na r. 2021 sa 7 alebo koľko egoistov tak poškriepi, že padnú.
Škoda na tú animovanú reagovať, lebo ta má jednu fixnú obsesiu, že Kuciaka zavražil Vadala.
Vy dvaja považujete ťažko propagandistický film na dôvod na prekáračky?
Takže dokopy cca 183 mil. +256 stavba, takže ďalších cca 260 išlo na prevádzku, platy a dane. Z čoho sa určitá časť dostala späť do rozpočtu.
Len nech napíše, kde na svete sa platí 1 daň. Je možné, že v nejakých miništátikoch alebo v nejakých bohatých naftárskych štátoch, ale všade naokolo je to podobné, ako u nás.
Keby ale aspoň nevyčítal Kotlebovi, že zbytočne sedia v parlamente, že takto okrádajú chudých ľudí.
On, s jeho dochádzkou.
Odporúčame