Takto to dopadlo aj s Rusmi. V živote mňa nenapadlo, aby som im v športe (ešte ako ZSSR) v niečom fandil. Ale stačilo pár desaťročí, a karta sa obrátila. Neustále šikanovanie (teda aj čiastočne oprávnené) a napádanie spôsobilo, že sa dostali do polohy outsiderov, a ja som vždy fandil slabším.

