Parlament vtedy zasadal na Vysočine?
Parlament vtedy zasadal na Vysočine?
A pritom by stačilo vyžadovať dodržiavanie platných zákonov:
Účastníkovi podujatia sa zakazuje
e) používať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov znevažujúcim spôsobom alebo iným spôsobom, ktorým možno podnecovať k narušeniu verejného poriadku alebo ohrozeniu riadneho priebehu domáceho podujatia,
f) vnášať štátne symboly cudzích štátov alebo ich predchodcov na domáce podujatie, pri ktorom môže dôjsť k narušeniu verejného poriadku alebo k ohrozeniu bezpečnosti, zdravia alebo mravnosti účastníkov podujatia,
Od čias Maliny tu bol pokoj. Ale len dostavali v DS štadión, na ktorý nemalou čiastkou prispel aj štát, všetko začína nanovo.
Ale mne ozaj pomohol. A nie som sám
2016 - 2000 daň
2018 - 0
Len ta anketa by mala byť spisovne - to je súčasť článku. Okrem toho, aj tie jednotlivé možnosti sú nesúrodé. Holt, moderná novinarina.
Lenže oni tie obedy zadarmo už dávno majú, teraz sa ujde všetkým.
A že Slovensko je mafiánsky štát - to nie je hanobenie?
Focus našiel odvahu a urobil prieskum, ako dopadla dôveryhodnosť médií - a pozor - medzi učiteľmi! A ako to dopadlo, sa v Pravde nemôžete dočítať. Dopadla horšie, ako hlavné správy. A Aktuality už jačia:
https://www.aktuality.sk/clanok/720821/ko men…
Takže to na školách ešte nie je marné.
Dávam tejto debate tak hodinu, maximálne dve. A nastúpi úderka a bude koniec. Ako v Bratislave, kde sa na knižných búdkach objavilo upozornenie: „Prísny zákaz vkladať akékoľvek knihy od Jozefa Banáša.“
Už to začalo. V Bratislave postavili búdky na knihy s demokratickým upozornením:
„Prísny zákaz vkladať akékoľvek knihy od Jozefa Banáša.“
Takže keď sú zaregistrovaní, je taký problém začať trestné stíhanie toho OZ “Je nás viac”, ktoré tu kampaň platí?
A agresia proti Slovensku zo strany Poliakov a hlavne tvojich obľúbených Maďarov v marci 1939 - to nič?
Tebe nevadí, že ten magor napísal, že Slovensko patrí k najväčším čiernym škvrnám v dejinách Európy? Nech napíše, aké demokratické režimy sme mali okolo seba, resp. v celej terajšej Európe.
Ty si poznal Troškovú pred Kuciakovou smrťou? Ja teda nie, ako nepoznám teraz, kto je Pellegriniho asistent/ka.
Lenže aby sa to všetko odhalilo, by bol treba viacnásobný štátny aparát. Keďže boli hranice boli uzatvorené, panoval zákon zachovania majetku (ako fyzikálny energie). Keď si niekto ukradol, napr. zo stavby mech cementu, štát vedel, že ten cement sa použije na stavbu rodinného domu a a nemusí dotyčnému stavať byt. Takisto teraz, keby sa mal spraviť adekvátny kontrolný orgán, to by bolo revu, že sa bráni rozvoju podnikania.
Keby sa mal každý živiť ako úspešný podnikateľ, nemal by Ti kto vyviezť smeti, obviazať ranu, predať chlieb. Toto je problém Tebe podobných, že vidíte iba "úspech" podnikateľov. Lenže tie sú často úspešné vďaka korupcii, podvodom a pod. Ináč sa mi marí, že o veľmi väčšiu čiastku prichádzame vďaka vyvádzaniu ziskov do zahraničia, ale vďaka členstvu v EU sa nemáme ako brániť.
Takže drobný živnostníci...
Asi sa zrazili s koňom. Reč je o platiteľoch DPH, a to nie sú drobní živnostníci.
Sú to chudobní sročkári, ktorí za 30 rokov nezaplatili ani korunu/euro daní, nariekali, že im 500 eurová daňová licenica zruinuje biznis a rozvážajú sa na drahých auťákoch, dovolenkujú 3 mesiace v roku a pod.
No manželka pozerala nejaký realitný program, kde ponúkali vidiecky dom v Taliansku za 87 tis. euri. Tuším, že sme na tom veľmi dobre, keď sa podobné u nás predávajú za dvojnásobok.
Odporúčame