No a ty si antirozum...
Andrejko nie je Slovák... Ani Čech. Len už sa po česky takmer naučil. Ale teším sa, keď sa bude snažiť hovoriť po slovensky, určite sa dobre pobavím. Ale ináč ide o pohon kaviarne. Len v svojom blízkom okruhu nepoznám nikoho, kto by s nimi súhlasil.
Nikde sa nepíše, že je to tradícia. A ťažko sa vyhľadáva zoznam hostí. Aspoň citácia z jednej diplomovky: (je to z PDF a blbne diakritika)
Prezidentské voľby v SR v roku
2009
Mária Murínová
2009/2010
Slávnostný sľub zloţil Gašparovič v historickej budove Slovenského národného
divadla na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave, keďţe sa bratislavská Reduta, kde
skladal sľub pred piatimi rokmi, aktuálne rekonštruovala. Aktu sa zúčastnilo asi 500
pozvaných hostí. Kapacita opery divadla totiţ viac ani nedovolila. Okrem poslancov
a štátnych predstaviteľov sa na inaugurácii zúčastnili aj exprezidenti SR Michal Kováč
s manţelkou a Rudolf Schuster. Okrem nich boli pozvaní aj neúspešní kandidáti na post
prezidenta, vrátane Ivety Radičovej. Tá pozvanie prijala.
Neboj sa, nakúpi sa v Tescu. Tých magorov nenapadne, kde tu elektrinu dostať. Už teraz chýbajú nové zdroje.
Na slávnostnú schôdzu Národnej rady SR do historickej budovy Slovenského národného divadla na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave, kde prezident zloží na začiatku svojho druhého funkčného obdobia sľub, pozýva hostí predseda parlamentu Pavol Paška, pripomenul Trubač. Prítomní podľa hovorcu hlavy štátu budú poslanci, vláda a štátni tajomníci, riadiaci predstavitelia ústredných orgánov štátnej správy a osobní hostia prezidenta. Medzi nimi budú podľa Trubača najmä rodinní príslušníci, priatelia a blízki spolupracovníci prezidenta, napríklad členovia volebného petičného výboru, občianskej iniciatívy Náš prezident. Pozvaní sú exprezidenti SR Michal Kováč s manželkou a Rudolf Schuster. Predseda parlamentu Pavol Paška pozval na inauguráciu všetkých kandidátov, ktorí sa uchádzali o priazeň voličov v marcových a aprílových voľbách prezidenta, potvrdil neoficiálne Trubač.
Mne stačilo od nej: oceniť úspechy aj neúspechy...
Keď niekoho citujú a neprečítajú si to:
... a narástol by sociálny rozvrat. Teraz je v Číne nejaký sociálny rozvrat? Nepočul som.
No keď vidím, ako "umelecky" režeš ten dubák, tak si mi dobrý hubár. To by mi moj nebohý strýko ruky urazil - a to bol PÁN hubár. Hríb je treba vybrať vždy rukou, lebo keď ho odrežeš, ten zvyšok zhnije a zničí podhubie.
A petržlen je drahší ako mäso... Aj to nám teraz zdraželo vďaka "africkému" moru.
No ja si to musím vystáť na cudzineckej polícii. Doteraz medializované zábery z Petržalky hovorili za veľa, ale keďže mi po 10 rokoch končí povolenie na pobyt (som občan ČR a živím 3 Slovákov), pokúšam sa vybaviť predĺženie. Márnosť šedivá... Elekronicky - nemožné, dnes o tretej ráno šóra, že sa mi časenka neušla (pokus č. 4). A pokiaľ ide o lekárov: až tohto roku som začal mať nejaké problémy. Obvoďačka OK, funguje na e-časenke, takže sa dá objednať bez poplatku, príp. za SMS. Takže, kto chce, vie si poradiť. A nemecké platy - keď ich budú mať aj smetiari, tak OK. Lenže tak ďaleko sa nikdy nedostaneme...
No ja to vidím trocha ináč. Doteraz som podobné správy nevidel v žiadnych médiách (okrem tzv. "konšpiratívnych"). V TV ani tlači ani zmienka. Len už sa mi javí, že okrem pomerne objektívnych reportáží Borisa Lattu, tu proti Kiskovi už píše aj Javúrek asi značí, že podozrenia sú relevantné.
Ja si myslím, že to nie je v učiteľovi zo ZŠ, tento paranoik to má v hlave vymleté jedným smero. Asi sa mu v 2010 povodeň prehnala cez riedky mozog a spravila tam veľmi veľké prázdne korytá.
Na pripomenutie: 2.SV začala anšlusom Rakúska, cez Mníchov, obsadenie Čiech a vznik SŠ. Napadnutie Poľska bolo uskutočnené 1. 9. 39. ZSSR po 17. 9. obsadil poľské územia, ktoré boli v rozpore povojnového usporiadania po 1. SV Poliakmi ukradnuté. Toto bolo taktickým ústupkom, aby oddialili napadnutie ZSSR Nemeckom, o ktorom vedeli, že príde a potrebovali čas na dozbrojenie. Nerátali toiž, že celá Európa kľakne pred Hitlerom a bude sa tešiť na víťazný Drang nach Osten, kde by si všetci namastili vrecká. Lenže sa nejako prerátali a vďaka nim sme tu mali, čo sme mali, X rokov.
Snáď vyrazený. Prerazený bude, až keď bude po poslednej streľbe diera a vidieť nebo.
Lenže tých by som sa na rozdiel od Emilka vedel zľaknúť. Ten magorko nevie, ako sa naťahuje guma na praku, nie to uzáver samopalu...
Tie trápne obvinenia boli zverejnené - len chyba je v tom, že iba v nesprávnych tzv. konšpiračných médiách. Tvoja chyba, že ich nečítaš a nevyberieš si fakty. Dobre som sa zasmial. Gašpar je asi skrytý Kotlebovec. Lepšie im nemohol pomôcť.
Teoreticky môže mať pravdu: 30% práceschopných Ukrajincov išlo von za pracou a keďže zarábajú niekoľkonásobne viac a peniaze posielajú domov, tak sa im úroveň zdvihla... Len doma asi nemajú do čoho pichnúť.
Tento magor by mal zaliezť do najhlbšej žumpy a nevyliezť z nej aspoň 20 rokov. Briti by ho mali vyniesť na vidlách. Nám ale vlastne preukázal dobrú službu, aspoň sa vyfarbili, že sú celkom mimo reality. Májovka nabehla ako býk na červené sukno, že z nej bude druhá Thatcherová. Ale skôr skončí v Simpsonovcoch. Ani Skripaľ nepomohol.
Keďže máš dnes službu, musíš odpovedať na každú debilinu. zajtra nastupuje Pupuššššško, dnes bol u lekára a nevládze.
Budapeštiansky dohovor garantoval hranice Ukrajiny za predpokladu, že zostane neutrálna. Lenže, fíha, začali sa pchať do NATO...
Odporúčame