A čo keby si tak zistil, kto tieto pravidlá vymyslel? Nikoho neobhajujem, ale pľuť žlč len tak, bez objasnenia, nesvedčí o Tvojom rozhľade. Dôležité je, kto spôsobil tento problém, a jednoznačne je to nevýhodná privatizácia SE.
takže tu s nami mávajú právnici/sudcovia/prokurátori - aj je jedno, kto je u moci. Všetko jeden hnoj.
A Igorko, ako aj Kiska, škoda hovoriť... Keď sú to Tvoje morálne idoly...


