To je teda fakt, v zlodejinách už dávno prekonal Putina. ::))))
To je teda fakt, v zlodejinách už dávno prekonal Putina. ::))))
Navaľnyj nie slaboch ako Lučanský, z basy sa veru len tak neposerie!
A na rozdiel od obesenca je ešte aj nevinný.
A ty, Abraxasík, si len taký starý komunistický poškrabok, Putinova dvojtýždňová onuca.:-)))
V prešovskej base je momentálne mučený Tibor Gašpar, oveľa väčší sviniar ako bol Lučanský.
Najvyšší čas zorganizovať hnutie #AllForTibor, chystajú sa mu totiž vylúpnuť oko, alebo aj obidve!
Aktivujte Žitného a Flašíka! :-))
Ja zasa súhlasím so zadržaním Karola Ondriáša za zločin šírenia komunistickej ideológie.
Báťuška už mieša uvítací novičokový koktail.
Bude ho musieť podať osobne, na manšaft sa už nedá spoľahnúť.
Ešteže má KGB výcvik zo starých čias, keď sa trávilo so 100percentným úspechom.
Báťuška rieši teraz hamletovsku dilemu : Zabiť či nezabiť!?
Vo vašej ruskej base si bez 6 bachárov ani neuprdne. :-)
Báťuška je z Navaľného akýsi vyslatý. :-)))
Tentoraz mu plešatý KGB-ák namieša novičok osobne.
A šíril nácko Mindrák alias Crash371 tu, ako aj pod tým istým nickom na Hlavných sračkách.
Vrahom bol dedo Sereš, ktorého prepašovala do Prešova CIA a vyrobila mu masku Černáka, tak ako aj v minulosti vyrábala masky Fantomasovi a Ficovi navozila kamene pred úrad vlády!
Šír ďalej!!!
Tak a už aj Rusko je v perdeli, nie len Sovietsky zväz. :-))
Odporúčame