Tiež rada od pre-zi-den-ta? :-))))
Tiež rada od pre-zi-den-ta? :-))))
Rúš-ka si daj-te do-le! Rúš-ka do-le! Rúš-ka do-le! :-)))
Fotoshop mladého Kaliňáka.:-)
Chrípočkárom poväčšinou postačí počítač a slovenská krčma.
Teraz je najvyšší čas sústrediť sa na boj proti očkovaniu. :-)
V Rusku pred každými prezidentskými menia kvôli krpatému ústavu! :-)))
Štátny smútok za vagabundom?
A čím takým sa preslávil tento človek?
Ani by ma nenapadlo voliť Matoviča.
Ale čistič je výborný!
To ti povedať neviem, ale môžem ti povedať , kam pôjdu Fico, Kaliňák a Počiatek.
Leopoldov, Ilava a Prešov.
Nuž hej, dedek zomrie, ale nemusí sa dať očkovať. Ty si vskutku flkozof.:-)))
Vyššie píšeš, sedliak, že sa dáš kvôli tomu exhumovať.:-)))
Neklameš ty náhodou, tavarišč al-KGB?
A kedy dala žiadosť? :-)))
A Lučanská prečo za mesiac nepožiadala o povolenie na návštevu obvineného manžela, nechýbal jej alebo do Prešova ďaleko?
Nová doba.... keď sa zasamovraždím, som nevinný.:-))
Ako ujo Hitler.
Daj ešte raz , kde všade mal Lučanský rozbitú lebku a ako behal po cele s okom v ruke Abraxas! :-))
Strieľat sa vám, sviniam boľševický zachcelo.
A to kde, priamo v Šali? :-))
Súdu sa vyhol sebevraždou. Ani sa nepokúsil očistiť sa.
Odporúčame