Pelegríni, Saková ani Harabín, hoci to avizovali, neprišli.
A ani takáčovci.
Pelegríni, Saková ani Harabín, hoci to avizovali, neprišli.
A ani takáčovci.
Kaliňák sa tiež ustanovil.
Najlepší minister vnútra, odborník na potláčanie korupcie, sa vyhlásil tiež za Lučanského priateľa.
Dneska tu účinkuje duo Svedellif a sedlak.
Mužík Skaramužík vypotí nejakú z perál svojho ducha a sedliak s prostoduchosťou len jemu vlastnou, námet tvorivo rozvinie, prípadne aj do výsky svojho IQ vysvetlí.
Pôžitok vás čítať, molodci.:-))))
Vydrž, keď Putin otrčí kopytá budeš sa môcť zabávať :-)
Houno si ty zažil.
Ja som bol na námestí " Osloboditeľov " keď tam vraždili civilov ruskí okupanti.
Nezabudnem a neodpustím!
A od ruských okupantov sú horšie slovenské suine, ktoré toto schvaľujú!.
Milá moja, a zažila si ty ruskú okupáciu Československa, ty môj mentálny výkvet?
Či teba okupovali zločinci z USA?:-)
Teta je už dosť stará, mostom medzi východom a západom by malo Slovensko podľa nej byť.
Že s tým neprišla za Husáka, ale až teraz.:-)
Keby ich nepovažoval za bratov, tak ich vystrieľa.
Ruky, nohy bozkávať krpáňovi, že nevykynožil Ukrajincov, že?
Akurát som to chcel napísať.
Tetu nepoznám, ale z jej životopisu je to jasné.
A za Fica trčali mafiáni vo vyšetrovačke koľko bolo treba.:-)
Však aj ty si len maďarsky Slovák, čo sa naparuješ? :-)))
A teba už zaočkovali, Imriško?
V AMERITZI ti ju dajú do rici a budeš pritom skandovať BLM. :-)))))))
Užíva si všetký práva obvineného vo vyšetrovacej väzbe, ako tisíce obvinených pred ním. Čo pre smeráckych generálov zákon neplatí?
Pokiaľ v nej nebude nik od Putina, takú komisiu organizácia Debata Pravdy zamietne!
Najlepší by bol Lavrov a s ním pre istotu aj Šojgu! :-))
Ty si bez dôkazov obvinil bachárov, že ho zabili, ruský agent.
Tak táto komisia bola tu na debate Pravdy miestnymi veleduchmi jednoznačne zamietnutá. :-))))))
Putin, Trump, Orbán a šéf komisie Fico.
Zapisovateľka Trošková. :-)))))
žadoniť → канючить [kаnjučiť]
Už rozumieš?:-))
Čierne zástavy, sviečky, kvíliaca vdova, fotka na facebooku.
A režisér si vála gule v Karibiku.
Hrôza, jedno oko drží v hrsti! :-)))
Odporúčame