Ja som počul, že Putinova dcéra skolabovala, keď sa dozvedela aký hrad si dal Apko pri Soči postaviť a tiež ju museli dať na ARO!
Zdielaj ďalej aj s Abraxsaskom.:-)))
Ja som počul, že Putinova dcéra skolabovala, keď sa dozvedela aký hrad si dal Apko pri Soči postaviť a tiež ju museli dať na ARO!
Zdielaj ďalej aj s Abraxsaskom.:-)))
Bláha prilepený na štátny cecok, poslanecký plat, plný úvazok na SAV a ešte aj čiastocný na žandárskej akadémii a bohvie kde ešte.!!!!
Nikdy sa nevyhlásili za intelektuálov, ako toto smiešne duo.
Otázne je, či chápeš rozdiel medzi pojmami intelektuál a inteligent, ty inteleguán! :-)))
Do času konania referenda bude už väčšina pupúšikov z Hlasu vo vyšetrovacej väzbe, rozhodená po slovenských väzniciach.
Dúfam, že sa nepovešajú.
Takéto vyhlášky nemôžu vymýšľať normálni ľudia.
Opatrenia treba dať do rúk odborníkom, Ducha Svätého vykopnúť a blázna hospitalizovať.
Nesranduj, také predmety mali za komunizmu na vysokej škole PS-VB.
A na vysokej bačovskej ešte k tomu Pasenie oviec here grúňom a Pasenie oviec dole grúňom.
A čo učil komunistický pomätenec Blaha na policajnej akadémii?
Dejiny KSČ a MRh, Maxistickú filozofiu a či Vedecký komunizmus? :-))))))
Sedliačik môj,
nekopíruj mi sem "výstrižky z novín", ja som zvedavý výlučne a len a len na tvoje originálne príspevky.
Tvoje múdrosti sú pre mňa zdrojom nikdy nekončiacej zábavy. :-)
K vám do Šale sa chystali mohamedáni a Fico ich odohnal?
No to ste mali riadne šťastie.
Lebo z Krtíša ich vyhnal Kotleba a po ňom ešte aj Harabín.
Prvý vyše 100 tisíc a druhý vyše 200 tisíc.
Ešte šťastie, že tu na Slovensku máme takých junákov! :-))))
Aj Bugár by bol po vražde odstúpil z koalície, už sa na to aj chystal, ale našťastie sa na Maledivách náhodou stretol s vrahom Kočnerom. :-)
Dúfam, že bláznivý Matovič na Haraktéra pri vyšetrovani zlodejín nezabudne.
Žeby samovražda novičokom v cele?
Putinovi ide o krk, už aj amnestiu si posera udelil.:-)
3000 mŕtvych je slabota.
To marxistické režimy dosahovali iné čísla!
Rusko, Čina, Kambodža to boli miliónové zavraždených a umučených.
To Pinochet bol proti vládcom menovaných krajín úbohý amatér.
Myslíš, že sa mýlim a ústavu kvôli Putinovi menili až 5 krát?
Je to možné.
Na sebevraždu v ťa v Ruskom trestnom poriadku môžu aj riadne odsúdiť.
Ak si sudca ligne 2 stakany navyše.:-)))
Nie, tie miliardy si zarobil ako KGB-ák keď robil v kultúrnom stredisku v DDR.
Veď vieš, okrem platu dostával a diety! :-)))
V Rusku už kvôli Putinovi 4 krát menili ústavu, aby mohol byť prezidentom.
Srandovný štát.
Odporúčame