Mali by nominovať Mazureka alebo Mizíka.
Možno by ti ulahodili! :-))))
Mali by nominovať Mazureka alebo Mizíka.
Možno by ti ulahodili! :-))))
Ficko šéfoval týmto mafiánom.
Ktovie ako ho vyplácali, dozvieme sa.:-)
To platí aj pre teba antismetiar z Bardejova, Ficovi mafiáni odhaľujú sami seba!
Príde aj na ich šéfina, basa ho neminie.:-)))))
Ale ťa serie, Abraxas, že tvojich nachytali a s takou perfektnou nahrávkou! :-))))
Cato to bol, ty historik, Cato a nie Cicero! :-)))))
Čo sa čudeješ, však Trnka bol kandidát Smeru za GP.
Keď neprešiel zaplatili Gašparoviča, aby nevymenoval riadne zvoleného prokurátora a Fico si dosadil za GP svojho nedonoseného spolužiaka Čižnára.
Doteraz vyhrával súdy pomocou podplatených sudcov, ktorí sa ho navyše báli.
Presne ako Ficov podriadený Kočner.
Tá doba sa končí.
Videli sme predstavenie sa konzervatívnej časti slovenskej politickej scény.
Bojovníci proti imigrantom, buzerantom a ľudožrútom, za kresťanské a národné hodnoty! :-)))
Kľudne môže ísť robiť advokáta,tí politickú činnosť zakázanú nemajú.
Sudcovia áno!
Čo na tom nevieš pochopiť?
I spojí sa buzerant s pedofilom! :-))))
SKRACHOVAL tvoj systém vytvorený pre vás zlodejov, čo ste ukradli majetky bohatým i chudobným, fabriky i políčka , vešali ste svojich odporcov i svojich súdruhov, aby ste vytvorili spoločnosť podpriemerných a nesvojprávnych ľudí na svoj obraz.
Vytvorili ste vy, komunistickí zločinci, totálne neschopnú spoločnosť, ktorá SKRACHOVALA, nikto ju nechcel a nikto ju neprišiel ani brániť, keď prišla jej hodina.
To je fakt a tvoje prispostaté reči na tom nič nezmenia.
Komunizmus je mŕtvy, a iba úchyl ako si ty môže za ním banovať.
Snaž sa s tým zmieriť, lebo zjavne pochádzaš z celej tej tvoje nostalgie za tým komunistickým svinstvom o rozum.
A keď je celkom možné, že si ani nikdy nijaký nemal.:-)
So Sovietskym Zväzom na večné časy a nikdy inak! :-))))))))))
Plne chápem tvoju frustrácia z krachu komunistického raja.
Musí to byť pre teba strašné keď sa živíš boľševickými drístami, udávaním ľudí a milovaním Sovietskeho zväzu a zrazu je tomu koniec.
Pre mňa to bolo vykúpenie .
SKRACHOVALI ste na veky vekov a ty sa s tým musíš zmieriť, lebo sa zdá, že pochádzaš o rozum.
Aj keď je pravdepodobnejšie, že si ho nikdy nemal.:-)))
Smerácka drogová scéna utpela zatknutím Vadalu ťažkú ranu.
Vadala sa chválil utajenému talianskemu policajnému agentovi, že do slovenských colníkov a politikov investoval vyše milióna eur.
Príde zoznam z Talianska a bude dá zatýkať na colnej správe vo vláde i v parlamente.
Lebo, ako hovorí velmiprekvapený, drogy sú svinstvo!:-)))
Čítaj s porozumením.
Také niečo môžu vidieť opilci v delíriu tremens, Rus.
Alebo tiež biele myši.
Neviem čo uprednostňuje Fico.:-)))
Zábava začína.
Harabín vstúpil do arény a z Kotlebu je pedofil.
Aká bude odpoveď nazis? :-)))
Odporúčame