Šéf slovenskej mafie Róbert Fico tu moralizuje už 20 rokov.
Ide mu to čoraz ťažsie, jednak kvôli alkoholu, jednak ho už aj tí tupší Slováci prekukli.:-))))
Šéf slovenskej mafie Róbert Fico tu moralizuje už 20 rokov.
Ide mu to čoraz ťažsie, jednak kvôli alkoholu, jednak ho už aj tí tupší Slováci prekukli.:-))))
Šéf a sused Kočnera, obirmovaný komunista, gorila, Baštrnákov nájomník, Vadalov pinašógor , ... och, tá ľudská čistota....
To tu počúvam už tri roky.
Basy ale teraz pomaly zapĺňajú naši ľudia od Róberta Fica.:-))))
Kiska možno bude premiérom, závisí to od výsledku volieb.
Fico určite nebude premiérom, nech dopadnú voľby akokoľvek! :-)))))
Tvoja stará nosi von nikáb, ten zakryje aj ksicht. :-)))))
Zase fotka z rodinného archívu.
Apuka ukazuje na teba (mimo záberu) a varuje tvojho brata aby nebol taký ....... ako ty.
Momentku a následné doplnenie textu robila vaša aňuka, či niekto iný? :-)))))))
Zatiaľ na Fica neukázala.:-))))
Dakto ti u vás doma prevrátil starú? :-)))))
To Kočner s Baštrnákom tak vidia, nie ja, bardejovský smetiar!
A že tí dvaja grázli skončili v base vydávať za zásluhu Smeru - si už celkom senilný?:-)))))
Veru tak.
Dobre útočite na Trubana, Beblavého aj Matoviča.
Kiska nemusí ani hubu otvoriť.
Zdá sa, že budúcim premiérom bude Kiska! :-))))
Slovenským premiérom by si mal byť ty, sedliak.
Rozum na to máš! :-)))))
Na vrchole hnojiska je už 12 rokov preceda Fico.:-)
Ja tu nebojujem, ja sa tu zabávam na platených hlupákoch.
Aj na tých neplatených. :-)
Harabín mu nemôže odpovedať.
Je- ho cti-hod-nosť je predsa sudca a tí majú politickú činnosť zo zákona za-ká-za-nú.
Iba ak počas obedňajšej prestávky.
Vtedy nie je sudca, vtedy je pri válove! :-)))))))
Neohováraj Fica, on sa síce s Haščákom niekoľkokrát stretol, ale u Gorily nikdy nebol a ani hlas na nahrávke nepozná.
Povedal naposledy včera. :-)))))))
Haraktér bude zase v parlamente.
S Ficom do koalíció nepôjde.
Veríme! :-)))))))
Kotlebovci sa v prípade Gorily neangažujú.
Nechcú si pohnevať gorilu Fica, nádejného koaličného partnera. :-)
Odporúčame