Skôr starý cap Harabín.:-)
Proti gusta žiaden dišputát naša generácia v tých časoch fandila beatu a Gott u mládeže nemal úspech, skôr u strednej a staršej generácie.
A Beatles nám komunisti samozrejme zakazovali a aj dlhé vlasy. :-)
Môžeš ma volať Igor, Róbertko.
A tiež ma môžeš bozať , koľkokrát ma tu spomenieš! :-))))
Motív mal.
Nenávidel novinárov a Kuciak mal rozpracovaný článok o Vadalových kšeftoch a aj o Troškovej.
A Kočnerovi bol šéf.
Objednávka úplne reálna.
Ďakujem Ti, že si mi potvrdil, čo som napísal.
Hnusná pesnička!
Samozrejme nie s manželkou ale s Mariškou Troškovie.
Tá by počas obradu ťukala do mobilu ako u Merkelovej.
Už aj dabing si zarátal?:-))))
Got naspieval stovky piesní po nemecky, takže ho môžme smelo nazvať českonemeckým spevákom :-)))))
Abraxas, ty si tuším čechoslovakista, že československý spevák.:-)
Ešte napíš, že si za komunizmu chodil na koncerty Československej filharmónie!:-)))))))))
Hlupák si ty. Karel Gott bol český spevák, československý bol občan.
Speváci boli českí a slovenskí.
Gotta som počul spievať po slovensky raz, tuším sa to volalo Mám rozprávkový dom .
Pesnička bola mizerná a slovenčina mu veľmi nešla.
Že československý spevák. :-)))))
Ešte raz ti píšem, v tej debate je len jeden príspevok od máriusa, prečo klameš?
A prečo by mala slovenská prezidentka chodiť na pohreb českému spevákovi?
Zemanovi na pohreb určite príde, nemusíš sa obávať.:-)
Nie bardejovský antismetiar, myslel som jedinečného precedu mafiánskej strany Smer Róberta Fica., Kočnerovho šéfa a komplica! :-)))
Preceda je v prípade tiež namočený.
Viedol kampaň proti prestitútom tak isto ako Kočner.
Ktorý z nich zadal objednávku ukáže vyšetrovanie.
Ja tipujem oboch.
Sú z rovnakého cesta.
Nie Shaviv vycvičil tých dvoch Putinových agentov, čo ich báťuška nasadil s novičokom na zradcu Škrípala.
V rámci rusko-izraelskej spolupráce.
A potom ešte v Montenegro! :-)))))
Áno, pre ruských špiónov maďarskej národnosti so slovenským občianstvom nasadených v Nemecku! :-)))
Nevrav, však len v Krtíši ich bude stotisíc a v Lučenci dvesto! :-)))))
Sedliak, ani Danko by to tak zložito nepovedal ako ty!
*ujovo ale bojovo! :-))))))
No vyzerá to byť úspešná agentúra, keď má také výsledky.
Preceda by mal nakopať vriť Erika aj s Tomášom a kúpiť si týchto.
Voľáky škrob sa z neho stal, alebo už stihol na Súmračnej prepiť celú kasu?:-))
Suseda černoška ti spadla do žumpy, Imriško, utekaj ju ratovať ! :-)))
Odporúčame