Teba hospitalizujú s diagnózou Matovič pod posteľou! :-))
Teba hospitalizujú s diagnózou Matovič pod posteľou! :-))
Ja neplačem, akademikuš, len konštatujem úbohosť týchto novín a ich redaktorov, ktorí majú celkom vyoperovanú hanbu.
O tej vašej kľake, čo tu tomu robíte komparz, škoda niečo hovoriť.
Úbohá smerácka propaganda živená tu na Pravde úplatnými redaktormi v duchu najlepších komunistických tradícií!
Hoenecker si nechával posielať pornokazety....
Bol to isto teploš, takú jazýčkovú akú predviedol Brežnevovi nedokázal ani Brežnevov otrok Husáķ!
A Hoenecker isto ešte urobil Brežnevovi, ako sa na podriadeného súdruha patrilo, poriadnu súdružskú fajku! :-))))
Ďakujem Ti za oznámenie výsledkov tvojho vyšetrenia.
Podrobil som analýze tvoje príspevky na tomto fóre a vyšiel mi u teba jednoznačne kreténizmus.
U absolventov 3 univerzít ide o veľmi neobvyklý jav, vysvetľujem to ale tým, že nevídaná miera narcizmu celkom zožrala tvoju osobnosť
Ďakovať mi nemusíš.
Tiež si myslím, že si myslíš.:-)
Ďakujem Ti za oznámenie výsledkov tvojho vyšetrenia.
Podrobil som analýze tvoje príspevky na tomto fóre a vyšiel mi u teba jednoznačne kreténizmus.
U absolventov 3 univerzít ide o veľmi neobvyklý jav, vysvetľujem to ale tým, že nevídaná miera narcizmu celkom zožrala tvoju osobnosť
Ďakovať mi nemusíš.
Ďakujem ti za želanie.
Želám to isté tebe a celej tvojej rodine.
Ďakujem Ti za oznámenie výsledkov tvojho vyšetrenia.
Podrobil som analýze tvoje príspevky na tomto fóre a vyšiel mi u teba jednoznačne kreténizmus.
U absolventov 3 univerzít ide o veľmi neobvyklý jav, vysvetľujem to ale tým, že nevídaná miera narcizmu celkom zožrala tvoju osobnosť
Ďakovať mi nemusíš.
To sú iba spomienky na život v komunizme, súdruženko.:-))))
Ďakujem Ti za oznámenie výsledkov tvojho vyšetrenia.
Podrobil som analýze tvoje príspevky na tomto fóre a vyšiel mi u teba jednoznačne kreténizmus.
U absolventov 3 univerzít ide o veľmi neobvyklý jav, vysvetľujem to ale tým, že nevídaná miera narcizmu celkom zožrala tvoju osobnosť
Ďakovať mi nemusíš.
Podľa slovníka súdim, že pán bude od Kotlebu. ???
Autorka zo všetkých osôb, ktoré v článku spomína, iba pri Kočnerovi napísala pán.
Proti gustu žiaden dišputát! :-)
Boj komunistov proti mandelinkám bol úspešný.
Vyhnali pionierov s kýblami DDT na zemiačiská .
Mandelinky pokapali.
Ľudia na rakovinu tiež.
Vinceremos! :-)))
Prišli zomrieť za odveké ruské územie.:-)
Ficova tretia cesta:
KSČ -> SDĽ -> Smer -> Leopoldov.
Voni jsou na duševní úrovni mužíka Skaramužíka t.č. Alexyho, pane závodčí.
Kočner a Bodor označili za svojho šéfa Róberta Fica .
Boli oni na jeho výplatnej páske alebo vyplácali oni jeho, aby mohli kradnúť?
Jedna možnosť horšia od druhej, ale tá druhá sa mi zdá pravdepodobnejšia!
:-)))
Slovensko sa musí postaviť proti zlu, ktoré tu vytvorila mafiánske strana Smer Róberta Fica.
Niet inej cesty!
Odporúčame