Miuko tára.
Pellegríni je veľká zmena.
Fico na teplo! :-)))))))
Miuko tára.
Pellegríni je veľká zmena.
Fico na teplo! :-)))))))
Danko je odborník na zdravotníctvo. Šak je doktor, né? :-)))
Zabudol si napísať ,že celý Smer hlasoval za Trnku.
Syfilitídu mali tvoj vodca proletariátu Vladimír Iljič, a tvoj generálny československý komunista Gottwald.
Haščák dohadoval kšefty so smeráckymi oligarchami Ficom a Paškom v oblasti zdravotníctva ak sa dostane Smer k moci, čo sa aj splnilo.
A ešte debatovali s kým má Fico zostaviť po vybratých voľbách vvládu.
Prečítaj si! :-)))))
Nie, Fico len bral percentá ž každého úplatku.
Tak si Haščák musel pýtať povolenie.
A na nahrávke je počuť šuchot papierikov. :-)))))))
Fico u Gorily Haščákovi:
S Paškom môžete počítať, dohodnem vám stretnutie!
Ficogríni dnes na tlačovke: Beblavý, odstúp! :-)))))))
Pellegrini je skutočne dôstojným nástupcom precedu.
S Haščákom u Gorily zjednával kšefty Fico, ale na odchod vyzval Beblavého! :-)))))))))))
Táraš!
SME na túto skutočnosť upozornilo viackrát.
Ako si svojou prácou živil mojich rodičov, synu?
Nehanbi sa, napíš!
Boľševik je ten, kto mi vykrikuje, že za prašivého komunistického režimu živil svojou prácou mojich rodičov a mňa, ako aj ten, kto takéto boľševické drísty o nadradenosti robotníckej práce podporuje.
Teda ty!
Synku sedliak, vždy som si myslel, že mojich rodičov živili za mladi moji starí rodičia a potom sa živil svojou prácou.
Teraz sa dozvedám, že si ich živil ty, na čele s KSČ, Gotwaldom, Novotný a Husákom!
Srdečne ti, aj v mene mojich už nežijúcich rodičov, ďakujem!
Ako si to dokázal, okrem svojej rodiny uživiť aj nás všetkých?
Daj vedieť! :-)))))
Presne tvoj prípad.
A zase si to nepísal ty, len skopíroval, je to bez pravopisnej chyby! :-)))))
Dedulo, tvoj pravopis predčí aj hĺbku tvojich myšlienok!
Že vetsiu! :-)))))
Sedliak je pologramotný človek, ktorý sa využíva vo vyhľadávaní sentencií a potom ich tu na fóre vydáva za svoje.
Absolútne neovláda pravopis a štylistiku, preto aj zásadne nepoužíva diakritiku.
Takže to "Ved" je z jeho hlavy, ostatné copy paste.:-)
A prečo ho chceš udávať, mužík?
Však tento názor už medzi svojimi prezentoval aj preceda, keď vynadal predsedovi vlády do poje... buz... .
Čo s tým môže administrátor Pravdy urobiť?
Na precedu je krátky! :-)))))
Namiesto avízovanej tlačovky týchto dvoch velikánov Smeru a slávnostného vyhlásenie prepriahania na čele smeráckej kandidátky sa oznámenie tejto zmeny udialo iba formou mailu z centrály Smeru.
Redaktorka Pravdy to vo svojom článku zabudla spomenúť. :-)
Dôvod takejto zmeny stranícka centrála neoznámila.
Podľa mňa bolo dôvodom to, že preceda bol aj dnes ožratý ako ošípaná! :-))))))))
Citujem predsedu Smeru včera v parlamente:
„Pošliapali ste demokraciu, 17. novembra, držte p..u vyj...nci. Rozumiete? Držte p..u!!!“
Raz darmo, na Slovensku je Fico politikom číslo jeden!
Kam sa na neho hrabe bláznivý Matovič! :-)))))))))
Zaoberali sa.
A Lipšic dal na Kočnera v tejto súvislosti trestné oznámenie , ktoré ale smerácky zametač prokurátor Kováčik odmietol.
Smer ochraňuje svojich mafiánov.
A čo bude s Bodorom, zatiaľ nebol ani na výsluchu.
Dúfam, že to bude čo najskôr.
A spolu s Bodorom.
Odporúčame