Číňania už dobre odrbali Čechov, keď sa im senil Zeman pchal do zadku!
Na Danka však nemajú, ten má hospodárske vzťahy v malíčku!
Chystá o nich novú dizertačku! :-))))))
Číňania už dobre odrbali Čechov, keď sa im senil Zeman pchal do zadku!
Na Danka však nemajú, ten má hospodárske vzťahy v malíčku!
Chystá o nich novú dizertačku! :-))))))
Dankovi sa podarí zmeniť smerovanie Slovenska k Rusku a Číne!
Budete sa mať dobre, Slováci!
Skoro ako Rusi a Číňania! :-)))))
Danko je významný hráč svetovej politiky, klaňal sa už Putinovi, teraz sa chystá povoziť na svojstojnom slovenskom rebriňáku s hnojom čínskeho predsedu parlamentu, tak ako britská kráľovna vozila čínskeho prezidenta na imperiálnom zlatom koči!
Lenže to by sa dotyčný pán čínsky súdruh musel unúvať prísť na zaprdené Slovensko na pozvanie akéhosi pošahaného blba! :-)))))
Vyššia forma komunistického papalášizmu - pásky sa strihajú aj pri búračkách! :-))))))
A samozrejme k tomu príslušné žvásty a žranica! :-)
Zatiaľ pri takýchto akože konfliktoch zostrelili lietadlo iba Turci Rusom a botoxovaný mal silné reči, potom stiahol chvost a prestal kupovať od Erdogana paradajky! :-)))
No ale nadrapovať sa samozrejme môžeš, ak ti to dobre robí! :-)
Z tvojich úst vanie puch Dankových spoďárov, mužík ! :-))))
Danko si už nacvičuje pobozkanie Číňanovej ruky.
Nová pirueta predčí aj tú, čo predviedol Putinovi na kremeľskom múre! :-))))
Nie Dankova podmienka pre štvrtého koňa: musí byť tiež národne a prorusky cítiaci! :-)))))
Danko tiež povozí Číňana v koči po Bratislave .
Koč budú ťahať 4 kone.
Danko, Hrnko a Paška, štvrtého hľadajú.
Prihlás sa do konkurzu aj s mužíkom Papúchom, nie ste bez šancí! :-))))
Mladí už majú krpatého plné zuby.
Zákaz internetu protesty nezastaví.
Mládež má už botoxového Putina plné zuby.
Pomôžu len gulagy a komunistický teror.
Ak príde kríza, Ficominimálka rapídne zvýši počet nezamestnaných.
Génius Fico už avízuje prvé protikrízové opatrenie.
Zvýšenie minimálky nad 600 eur. :-)
Dvadsať rokov vládol len máloktorý ruský cár.
Väčšinou ich nedočkaví nástupcovia odpravili.
Tomuto sa zatiaľ darí unikať.
Rusko je slobodné a najslobodnejšie nielen na Zemi, ale aj v dejinách. O takejto slobode sa NÁM môže len snívať. Samozrejme, že do tej imperialisticko-liberálnej žumpy nás ťahá aj spoplatnený protiruský TROLING .
Na takúto ujovinu neexistuje zatiaľ ani diagnóza! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
A prečo by ju asi tak mali nechať Čechom?
Však za prácu námezdným silám zaplatili na české pomery vysoko nadpriemerne.
Podobne je tomu aj na Slovensku
Či nie?
Mali by azda nechať peniaze pre miestnu luzu?:-)))
Pod touto diskusiou sa manipuluje s hodnoteniami!
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Vaše hodnotenie bolo zaznamenané. Bez fotky neprislo
6606070 dnes
00:20
-1
Harabín je absolútna nula.
Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok ant456 ant456
6606028 včera
23:15
+3
Prečo teda máš nutnosť tú nulu komentovať?
Bez fotky mojmirovic
6606046 včera
23:27 Reagovať | Nahlásiť | Ignorovať | Dobrý príspevok
Prispevok diskutéra ant456 má negatívne hodnotenie -1 .!!!!!!
Pravda má hacknutú diskusiu! :-)))))
Urobil som si kópiu. :-))))
Nič na svete nebolo také čisté, ako Ficova prezidentská kampaň.
Lebo ju nikto nevyšetrova! :-)))
Odporúčame