Na svoje vzdelanie máš, Vavrínka, celkom dobrý pravopis! :-)))))
Na svoje vzdelanie máš, Vavrínka, celkom dobrý pravopis! :-)))))
Na svoje vzdelanie máš, Vavrínka, celkom dobrý pravopis! :-))))))
Neopravuj ho, na učňa to vyrátal celkom dobre. :-)))
Dobre som sa pobavil na tvojom habkaní, Duchu.
Teba isto učil rátať percentá staršina na rote podľa príručky Zákl 1.1.
A upravovaľ ich tak, aby vyzerali lepšie, politruk na pluku. :-)))))))
A kam sa dajú poslať peniaze, rád by som tiež prispel.
Slovakia bude great! :-)))
Cicinváh, daj apoň trošku inteligencie do tých urážok.
Odkiaľ by sa však v tebe vzala,že? :-))))))
Fico vyzerá veľmi dobre, zdá sa, že Antabus zaberá.
Tiež si asi konečne uvedomil, že v budúcich voľbách naozaj ide o veľa.
Jemu konkrétne o basu.
Smer uzavrel s odborármi z KOZ dohodu o predvolebnej spolupráci.
Pridá sa aj Ndrangheta ?
Prečítaj si poriadne článok a snaž sa pochopiť časovú následnosť.
Vrahov zatkli až 3 mesiace po uväznení Kočnera.
Rozpadol sa velikyj mogučij Sovietsky Zväz, ktorý mal existovať naveky.
Rozpadne sa aj slabé Putinove Rusko.
Ďalšiu vojnu vyhráš ty aj s Harabínom a budete deliť svet!:-))))))
O tomto sníva slovenský nazis.
Keď stretneš rumunskú matku s deťmi zober dlažobnú kocku, ako tvoj poslanec.:-)
Mužík nemá IQ na členstvo v tajnej službe.
Jeho vypúšťajú len na brechať na debatu Pravdy.
Každý deň v tom istom čase.:-))
Z článku: "Keby takto pristupovali k závlahám v Izraeli, pomrú hladom. Táto polopúštna krajina však vo veľkom exportuje ovocie, zato Slovensko patrí k rekordným dovozcom a pritom by mohlo vyvážať."
Slováci, najmä tí roduverní, zase dokážu najmä nadávať na židov a poúčať celý svet.
Tým aj ich schopnosti vcelku končia.:-)))
Odporúčame