A potom sa na tom s Kočnerom zabávali.
A teraz sa národ zabáva na týchto ctihodných zástupcoch ľudu.
A potom si ich znovu zvolí. :-)))
A potom sa na tom s Kočnerom zabávali.
A teraz sa národ zabáva na týchto ctihodných zástupcoch ľudu.
A potom si ich znovu zvolí. :-)))
Ani jeden ju neobrábal, oni si pred ňou iba cez telefón honili a ona im do toho vzdychala.
Celý čas rozmýšľam, koho myslel Kočner pod tým Hranolom, čo mal s ním mať rande.:-))))
Hej, Mizíkovi chodil niekto vypisovať do počítača a Kočnerovho do mobilu! :-)))))))))))
Opozícia ohovára Fica, že býval vedľa Kočnera v Bašternákovom byte.
To vôbec pravda, nie Fico býval vedľa Kočnera, ale Kočner vedľa Fica,
a byt vôbec nebol Baštrnákov ale Ficov!:-))).
A ktoré jeho svedectvá myslíš?
Lebo výpis z Threemy nie je svedectvo, ale komunikácia vrahov pripravujúcich vraždu a potom ich snaha zametať spolu s politikmi stopy, ktorá sa dostala polícii do rúk.
Keď vypovedá pred políciu, bráni sa a klame.
Keď pripravuje vraždu alebo zahladzuje stopy, svojej spoluvražedkyni neklame.
Chápeš Bardejovčan? :-))))
Prečo by nemali byť Kočnerovej SMS-ky dôveryhodné?
Však on ich písal svojej spolupáchateľke a vtedy nemal ani tušenia, že sa raz dostanú do rúk polície, Bardejovčan! :-))))
Matka zavraždenej nedala súhlas, ona vyhlásilila, že zverejňuje jej dostupné informácie o vrahoch jej dcéry.
Môžeš ju žalovať, Bardejovčan! :-)))))
zo Smeru
Vražda sa nestala, že súdruh.
A Kočner nemal na povel prokuratúru a políciu.
A súdruhovia so Smeru o Kočnerových stykoch ani netušili, že? :-)))))
Ficovi a Imrecze colníci zabezpečovali pre Vadalu preclenie ton kolumbijského kokaínu do Európy. :-))))
Však ti to v N-ku napísali, Bardejovčan.
Súhlas na zverejnenie dala matka zavraždenej.
Sústreď sa na to, čo je tam napísané o Ficovi, Kaliňákov a Bugárovi.:-)
Keď sa stretávajú Fico, Danko a Bugár volajú to, že zasadá koaličná rada.
Keď sa stretávajú Fico, Bugár a Kočner to sa ako nazýva?
Fico s Bugárom v tom čase neriešili s Kočnerom biznis ale vraždu.
Pekné trio.
Zsuzsová potom ešte Kočnerovi poslala link na článok z Plusky, že Bugár ide skôr domov riešiť krízu v koalícii.
„Ráno povedal, že ak sa mu podarí prehodiť letenku, tak pôjde zajtra..“ Potom zase písal: „Je po porade. Je to vnímavý človek,“ tvrdil Kočner a potvrdil, že Bugár ide skôr domov, čo sa aj stalo.
Na druhý deň Kočner napísal: „Tak sme s Bélom poraňajkovali a odfrčal na barikády…“
Ďalšie úryvky z Kočnerovej komunikácie:
Keď server Topky.sk informoval o tom, že Bugár je na Maldivách s Kočnerom, Bugár vtedy povedal: „Náhoda je blbec, pozdravili sme sa.“
Podobne to opísal aj Kočner: „Nestretol som sa s pánom Bugárom, pretože výraz stretnúť sa s niekým u mňa znamená mať dohodnuté stretnutie. Iný je výraz stretnúť niekoho, náhodne na niekoho natrafiť. Takže áno, pána Bugára som zahliadol v reštaurácii, pozdravil som ho ako prvý, keďže som mladší, on odzdravil. Žiaden iný kontakt medzi nami neprebehol,“ tvrdil Kočner.
Bugár: Videl som ho prvýkrát v živote
Zsuzsovej však 8. marca písal Kočner niečo iné.
„Dobré ránko. Tak som poraňajkoval s Bélom.“ A neskôr jej ešte napísal: „Poobede mám sedenie s Bélom… Poviem mu ako a čo by som ja urobil na jeho miesto… :) Myslím, že bude silno vnímavý…“
Na Slovensku už vtedy bola kvôli vražde napätá situácia.
Putinovi odroni v uniformách budú zase mlátiť ruskú mládež.
V samoderžaví taký zvyk.
Vlastenectvo treba utužovať obuškami! :-)))
Odporúčame