Nekem mongya, ruský agent?
Že do Pešti chodiť kupovať vajíčka! :-))))))))))))
Nekem mongya, ruský agent?
Že do Pešti chodiť kupovať vajíčka! :-))))))))))))
Starí komouši tu idú dávať za vzor socializmus a jeho ekonomiku.
Však za komunizmu bola kríza permanentná, večne som stál v šóre na niečo!:-)
Nedovolené parkovanie len dokresľuje charakter a papalášizmus Kaliňáka, spoluorganizátora únosu.:-)))
Fico je opitý mocou, a nevie sa jej vzdať, je to diagnóza, čo sem ťaháš dákeho Trubana, však ten ešte k moci ani nepričuchol a ak by sa aj stal premiérom, nikdy nedosiahne ten stupeň moci, aký dosiahol Fico!
Nemajte strach, pupúšikovia, vyjde všetko!
Predplaťte si Denník N, vďaka Tódovej sa všetko dozviete prví! :-)))))))))
Chudák Fico žije stále v tom, že je ešte vo funkcii, že niečo na Slovensku ešte znamená.
Všetci štátni činitelia i nominanti Smeru , ktorých vyzval k zásahu proti šíriteľom Kočnerovej korešpondencie, hodili naňho veľký sranec! :-))))
Alkoholom Ficko zaháňa strach a z toho potom vzídu takéto drísty.
Ujko Papúch, čo je to ntaké, že zmena režimu, to nám zlí Eseťáci zavedú zas socializmus?:-))))
Kočnerov priateľ Róbert Hranol sa bude pýtať na prepojenie so zahraničím. Akým zahraničím nešpecifikoval, ani koho sa bude pýtať.:-))
Ruskí agenti Danko, Hrnko, Bláha traste sa!!!:-)))
Ficko, veď ty si už so svoj na smiech aj škôlkarom!
Bu-bu-bu ujo Fico robí Halloween. :-))))))))))
Oligarchovia prehodili sedlo z Fica na Druckera a hneď aj vyslali nového koníka do boja proti starému!
Nazis, vešať sa vám zachcelo? !!!!!!!!
Tuším aj tebe dávali to svinstvo, aby si vydržal vo svojej náročnej a zodpovednej práci, mužík!
Ale blíži sa deviata hodina, cezčasy ti bossovia neplatia, takže kakavko a stakan bojaryšnika a šup šup do postieľky.
A nezabudni urobiť dobre svojej sučke, mužíķ! :-))))
Fico už môže vydávať pokyny akurát tak Kočnerovi, Źuže a prípadne ešte Troškovej a Erikovi Tomášovi! :-))))
Mňa zase, mužík, najviac potešilo, ako Kočner napísal, že ide Hranolovi rozkopať riť! :-)))))
Jedným slovom si chcel povedať, že Fico, Dank o a Bugár sú v riti, mužíķ! :-))))
Amatér.
Ficov pinašógor Vadala prepašoval do Európy tóny kokaínu s posvätením Imreczeho smeráckych colníkov!:-))))
Róbert Fico, Andrej Danko a aj Béla Bugár ušli zo svojich tlačoviek, keď mali odpovedať na jednoduchú otázku, či si tykajú s Mariánom Kočnerom.
Asi ani jeden nevie, si s Kočnerom tyká! :-))))))))
Nuž , Krno nám napísal, čo ho v týchto turbulentných dňoch trápi! :-))))
Ten z bytu.
Tam sídlila aj tá jeho firma , u ktorej boli v držaní Ruskove zmenky, možno ich tam aj vyrábali.
Pekný pajzel ten Bonaparte!
Nevieš, Fico tam ešte býva? :-)))
Odporúčame