Pologramotný pitomec a riaditeľ zemegule prisatý v predklone k Putinovmu zadku!
Pologramotný pitomec a riaditeľ zemegule prisatý v predklone k Putinovmu zadku!
A ešte dajte do ústavy, že Fickovi ochranka patrí nadosmrti a jeho štátnej súložnici sú povinní ochránkari urobiť dobre sťahovaním nábytku ako aj vyplnením iných želaní ako pucflek Švejk frajerke nadporučíka Lukáša. :-))))
Rus bude stále klamať a zatĺkať.
Geroji typu bazmega Mizíka.
A čo s eštébákmi, ktorí sa dostanú do parlamentu, ako ich titulovať, pán Kresák?
Prokuratúra ochránila našich ľudí.
Tentoraz najmä ježatého ministra.
Nenadarmo sa do obrany Čistého dňa angažovali Kočner s Petrom Tóthom.
Generálna prokuratúra je najdôležitejšia súčasť organizovaného zločinu.
Prokuratúra ochránila našich ľudí.
Tentoraz najmä ježatého ministra.
Nenadarmo sa do obrany Čistého dňa angažovali Kočner s Petrom Tóthom.
Generálna prokuratúra je najdôležitejšia sôčasť organizovaného zločinu.
Nemala by Čína záujem aj o Jatečnú?
Biely kôň oligarchov je priposratý.
Bude skladať účty slovenskému národu.
Žiadny pat nebude, basa bude!:-)))))
Ty si bol isto obeťou pedofila. Páčilo sa ti to?
Že to na tebe zanechalo trvalé následky je nad slnko jasné!:-))))
Zlatý môj, ja som síce druhú svetovú nezažil, ale ruskú okupáciu Československa už naplno. Mňa ty, chlapče, o histórii pourčovať nemusíš.:-))
A to, že Kotleboví nazis chcú bojovať za ruské impérium, že následkom toho, že komunizmus a fašizmus sú len dve strany tej istej mince.
A že Kotlebovci sú nazis, majú potvrdené aj písomne od ruského MZV. A preto je o to divnejšie, že sa páchajú do Putinovej prdele. No čo už môžeš čakať od blbečkov, že? :-)))))))
A ešte si mi včera neodpísal, že ako budeš v budúcej vojne bojovať za Rusov.
Aj s Maxom100.
To tu otvoríte na Slovensku druhý front, vy nazis?:-))))
Však si kúp Kaspersky antivír, ten ti vychytá CIA aj Vatikán.:-))))
A ako si na to prišiel?
Však vy od Kotleby neovládate počítače, už vám na to dali aj papier na Najvyššom súde.:-))))
A čo má moje vzdelanie spoločné s uvedeným, Bardejovčan?:-))
Hanbíš sa, že si nazis?
Však napíš ako budeš bojovať vo vojne za Rusov! :-))))))
Odporúčame