Harabín, keď mal súdiť gangstra Lališa, si poplietol garde a začal mu dávať rady ako by bol jeho obhajca.
Robil to preto, že chcel ukázať aký je chytrý, alebo bol podplatený?
Každopádne by ho za toto mali vykopnúť zo sudcovského stavu.
Harabín, keď mal súdiť gangstra Lališa, si poplietol garde a začal mu dávať rady ako by bol jeho obhajca.
Robil to preto, že chcel ukázať aký je chytrý, alebo bol podplatený?
Každopádne by ho za toto mali vykopnúť zo sudcovského stavu.
Zlatý rubeľ, zlaté zuby, zlatá žila, zlatý Putin! :-)))))))
Neplač Puťko, Danko ich zruší!:-)
Doobeda sudca, poobede politik, doobeda sudca, poobede politik,.........- Pišta Ha-ra-bín:-))))
Fico o Troškovej: Choval som si na ..... hada.
Každý druhý deň telefonovala s Vadalom! :-)))))))
A pre Bardejovčana by sa niečo v Bruseli nenašlo, preceda?
Múdry jak Šalamúnova rť a veľmi obetavý súdruh. :-))))))
Pravda a tunajší červenohnedí debatníci majú veľké slovo pri obsadzovaní funkcií v Bruseli! :-))))))
Ruský agent a dement v jednej osobe.
Išiel sa pokloniť báťuškovi.:-)))
Kaliňákova Pravda zúfalo bojuje o prežitie.:-)))
Bielorusko je urazené tým, že riaditeľ zemegule Danko pozval Lukašenka bez konzultácie s prezidentkou.
Nuž keď sa dement rozhodne pozývať, taký drobný detail, že on nie je Lukašenkovi partnerom, dementovi absolútne nevadí, pozýva o dušu spasenú! :-))))))
Čože sú to 3 milióny?
Fico, Kaliňák, Počiatek si nechali cez advokáta Džbána vyplatiť za obhajobu Gabčíkova 77 miliónov!
Pôjdu do straníckej kasy alebo rovno do kešene zlodejov? :-)))))))
Tak sa nám po Pištovi Harabínovi ustanovil ďalší slovenský prezident!
Plešivec a Cajla nebudú stačiť!
Odporúčame