Báli sa ťa, že ich udáš na ambasáde!:-)))))
Že si ty u Kotlety odborník na SNP.
Pozvi si domov koho chceš a 29.augusta nezabudni aj s ostatnými súkmeňovcami vyvesiť čierne fangle!
Danko pri svojej genialite zvládne okrem funkcie predsedu parlamentu aj funkciu prezidenta SR. A keď na to príde aj funkciu predsedu vlády.
Veď on je taký náš slovenský Lukašenko!
Ten blbec sa na to fakt cíti! :-))))))
Míľnikom pána Matoviča je jednoznačne to, že sa pustil do boja s mafiánmi Kaliňákom a Ficom.
A dal ich oboch dolu! :-))))))
Rybanič je odsúdený , na rade je Kaliňák.
NATO je pre Slovákov skvelá vec.
Maďari by si radi odhryzli kus Slovenska, Poliaci aspoň kúsok, Ukrajinci možno tiež.
A Rusi by nás najradšej zožrali celých!
Zabudnite tavarišči a elftási, NATO istí Slovensko a pani prezidentka to dobre vie!
Koalícia sa dohodla na kandidátoch bez opozície.
Budeme mať koaličný Ústavný súd.
Hanba takému systému voľby, kde kandidátoch rozhodujú politici, aj to iba tá časť politického spektra, ktorá je toho času pri válove. :-))))
Tak rozhodol Dankov sponzor milionár Kmotrík.:-)
A Fico, Danko a Bugár sa zapierajú jeden pred druhým a sólo špekulujú, kedy by pre nich boli najvhodnejšie predčasné voľby. :-)))))
Či vytvoria dobrú vládu pre Slovensko neviem.
Isto však viem, že bude lepšia, ako tie , ktoré vytvoril Fico:
V 2006 s Mečiarom a Slotom
V 2012 sám so sebou
V 2016 s Dankom, Bugárom a Prochádzkom!
Áno, vytvoril sa základ novej vlády.
Po 12 rokoch budeme mať zas normálnu vládu.
Automobilový trh sa po tejto správe otriasa v základoch.
Od rehotu.:-))))
Zemanove skrížené ruky znamenajú:
Urýchlene doneste deci becherovky!:-)))
Ty si bol isto tiež Burešov kolega.:-)))))
Tak veru.
Budúci rok zatočíme so zlodejmi u nás, potom to Česi spočítajú európskymi inštitúciami certifikovanému rozkrádačovi eurofondov agentovi Burešovi.:-)
Už 10 rokov je Ficogríni súčasťou vrcholného velenia slovenskej mafie - predsedníctva Smer s.r.o.:-))))
Komunistické táraniny.
Ťažká rana Ficovi a Abraxasovi.:-)
Odporúčame