Prvý odstavec OK. Ale to ďalšie je už prehnané
Prvý odstavec OK. Ale to ďalšie je už prehnané
Ale však Danko nekandiduje.
Dojem po kandidátskej debate v Markíze: Ak sa mám spoľahnúť na dôstojné rokovanie nášho prezidenta (reprezentanta štátu) doma či vonku napr. so Zemanom, Macronom či nebodaj s Trumpom alebo Putinom, tak do úvahy prichádza jedine Šefčovič. To osatné je len exotika malej, stále ešte málo známej krajiny v Európe.
Keby voľby boli skutočne dôležité pre zmenu moci, tak tí skutoční nositelia moci by ich už dávno zrušili. No a o voľbe štátneho symbolu, škoda reči. Je to taká zábava a ponuka ilúzie chvíľkovej moci pre voličov. Ilúzia rovnosti bezdomovca a miliardára. Mocní v Amerike napr.dávno pochopili, že úspešný kandidát pre túto hru má byť vysoký s hustými vlasmi, podľa možnosti usmevavý a sukničkár, symbolizujúci silu a sebavedomie Ameriky. Vhodnou príležitostnou alternatívou je černoch alebo žena. V tomto smere na Slovensku úplne zlá bola voľba Mistríka, tak aj dopadol. Čaputová vyhovuje, horšie je na tom zubatý Šefčovič so sileným úsmevom, ktorý dokonca chodí s Ficom na mítingy - amatérska Ficova chyba, že ho na to zobral alebo prinútil.
Takže diskusie, vzrušenie, zábava, nech pokračuje, ale netreba sa báť ničoho, antisystémoví neprejdú, sú len na strašenie, a u ostatných je to systému jedno, kto to bude. Výsledok je v podstate dôležitý a významný len pre toho zvoleného.
Keď si písal na súdružku to zlé, možno ti ubehlo nejaké hnusné slovo. Oni to potom surovo mažú.
Jedného LENONA sme už mali, ale tohto nového, keď ho uvidia, sa možno EÚ zľakne a budú sa mu podlizovať, aby ich nespláchol.
Nad politickou mocou stojí skutočná, t.j. ekonomická moc. No a na politických hovorcov tejto skutočnej moci - jej formálnych vykonávateľov - teraz už silno zatlačila tá skutočná moc.
"Petra Vlhová sa v Aare predstavila v troch disciplínach a vo všetkých získala cenný kov. Úctyhodná zbierka – kombinačné zlato, „obrákové“ striebro a slalomový bronz je niečo, na čo pred šampionátom vôbec nepomyslela."
Správneje to takto: Obrákové zlato, kombinačné striebro
Pán poslanec Jarjabek sa bojí hlasovať verejne, lebo to o ňom nezvolený sudca bude vedieť. A automaticky tiež (zrejme podľa seba) predpokladá, že zvolení sudcovia ÚS budú rozhodovať nie o veci, ale podľa toho, kto za nich hlasoval alebo nie. Načo je nám taký poslanec, čo sa bojí hlasovať verejne vo verejnom záujme. A to, že voliči nebudú vedieť ako ktorý poslanec hlasoval v takejto dôležitej veci a či v tajných voľbách nedôjde ku kúpe hlasov korupcii náchylných poslancov - to mu nevadí?
"Neviem, či to môžem úplne nazvať míľnik v slovenskom lyžovaní, pretože toto nie je slovenské lyžovanie. Toto je súkromný tím Vlha".
Takže Vlhová nie je slovenská lyžiarka, ale súkromná lyžiarka tímu Vlha? Žeby pánovi Vlhovi stúpla sláva do hlavy až tak, že už nerozmýšľa, čo hovorí?
"VIDEO: Pozrite si video z výstavby tunela, ktorého prieskumná štôlňa sa začala raziť takmer pred 21 rokmi. Vo videu sa dozviete aj to, čo bude s tunelom ďalej."
Nijako som sa nedozvedel, čo bude s tunelom ďalej, iba snáď to, že sa bude rokovať a nie stavať.
Nositelia skutočnej moci - ekonomickej - už začínajú pritvrdzovať tlak na politické bábky na oboch brehoch kanálu. Zatiaľ tlačili len na Mayovú.
Načo kópie, dá sa zhruba uhádnuť :Titulná strana, prázdna strana, čestné prehlásenie o samostatnej práci, prázdna strana, poďakovanie školiteľovi a i., prázdna strana, obsah, prázdna strana, prvá strana úvodu.
Keď vylúčim 90 percent kandidátov, ktorí v ankete o najväčšieho Slováka nemajú čo hľadať a zvyšok usporiadam podľa najmenšieho pomeru osobného prospechu k službe národu, tak na prvé miesta vychádza Štúr a Hlinka. Potom dlho nič až sa objaví politik a lev salónov Štefánik.
Na to, aby ťa obchodníci obrali o peniaze, nepotrebujú rušenie malých mincí. Majú na to omnoho výnosnejšie metódy.
Blondínky dostali na frak, nehodia sa momentálne do bojových ženských šíkov meetoo a nasty women
To "zabudovanie" displeja je naozaj originálne.
Ak to je sranda, tak je to dobré, ale ak to myslíš vážne, tak je to oveľa väčšia sranda. "sila zadarmo", "odstránime preľudnenosť tretieho sveta", ze su arabi? nebudme antisemiti". Jednoducho perly
Odporúčame