Nie, ja som reagoval na to, že si jedneho diskutera kritizoval, že piše generické prispevky. To su ake prispevky? Rodové? Druhové? Zrejme nevieš, že v slovenčine generický nemozes pouzit vo význame všeobecný, na rozdiel od angličtiny (to je ten vplyv na ktory som poukazal a nie odkial pochadza to slovo). Ale hlavne, ze si napisal, ze v krcme nevedia, ze v slovencine mozno pouzit slovo generický. Arogantne poucujuci polovzdelanci, ktori nic nepochopia ani na druhy raz, su horsi ako blbci, pretoze sa snazia blbosti sirit.

