Asi ti názov väčšinový systém pripomína pojem väčšina voličov. Je to úplne o inom. Fico má v parlamente okolo seba cca 50 anonymných poslušných poskokov, ktorých si on vybral v pomernom (straníckom) volebnom systéme. Títo by mali veľké problémy vo väčšinovom systéme v súperení kandidátov z rôznych strán a nezávislých v jednom z viacerých volebných obvodov sa prebojovať na prvé miesto a byť zvolení. Radšej k tomu, čomu nerozumieš, sa nevyjadruj.

