aj Tisa odsúdili ako vojnového vraha
Rusko nás nenapadne, Rusko sa bude proti nám brániť, lebo slovenské vojská už sú veľmi dlho ako okupanti na ruských hraniciach
opozícia ťahá k víťazným voľbám
voľby budú akurát v termíne, kedy tu budú robiť bordel a neplechu a tými amíckymi letiskami a to rozhodne. To bude debakel celej proamíckej pravice
a to ešte nie je zmluva s Amíkom podpísaná. Akonáhle ju kolaboranti podpíšu, potom razantne poskočí Smer a Hlas
ešte jednu takú vládnu zmluvu ako s Amíkmi a Fico s Pellegríni ovládnu volebnú scénu
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++ treba vidieť
pani prezidentka sa včera vyjadrila, že každá krajina by si mala sama určovať, kde a s kým bude a zrejme mala na mysli , že krajina zvaná Slovensko to je Čaputová, Naď a Korčok.
pani prezidentka sa včera vyjadrila, že každá krajina by si mala sama určovať, kde a s kým bude a zrejme mala na mysli , že krajina zvaná Slovensko to je Čaputová, Naď a Korčok.
pani prezidentka sa včera vyjadrila, že každá krajina by si mala sama určovať, kde a s kým bude a zrejme mala na mysli , že krajina zvaná Slovensko to je Čaputová, Naď a Korčok.
a o to pri vzniku II. piliera Koníkovi a spol. s.r.o.i išlo. Majitelia a tichí spoločníci DSSiek potrebovali vo veľkom okrádať ľudí formou pyramídovej hry. I tak še dá, ňe? Povedal by Ander z Košíc.
ale dôležité je, že majiteľom DSSiek to stále sype. Tí si vždy prídu na svoje, akurát to odnesú sporitelia
je podivné, ako títo naši " prozápadní /prodemokratickí/ politici" prehliadajú skutočnú príčinu stavu v Luhansku. Či z neznalosti, či zámerne nik z nich nespomenie genocídu, fašistický teror kyjevských vládnych banderovcov voči tejto ruskej národnostnej menšine na Ukrajine. A pritom ani "najdemokratickejšie" USA, ani "najdemokratickejšia" EÚ nezasiahli proti hrubému porušovanie ľudských práv národnotnej menšiny , aké nemá nikde vo svete obdobu, dokonca ani v Číne, ani Kórei . Veď tí ľudia si bránili svoje domovy, svoju rodnú reč, svoje ľudské práva, odobrali im právo voliť a byť volený a veľa iných vecí nezlučiteľných s vývojom v 21. storočí v civilizovaných krajinách.
je podivné, ako títo naši " prozápadní /prodemokratickí/ politici" prehliadajú skutočnú príčinu stavu v Luhansku. Či z neznalosti, či zámerne nik z nich nespomenie genocídu, fašistický teror kyjevských vládnych banderovcov voči tejto ruskej národnostnej menšine na Ukrajine. A pritom ani "najdemokratickejšie" USA, ani "najdemokratickejšia" EÚ nezasiahli proti hrubému porušovanie ľudských práv národnotnej menšiny , aké nemá nikde vo svete obdobu, dokonca ani v Číne, ani Kórei . Veď tí ľudia si bránili svoje domovy, svoju rodnú reč, svoje ľudské práva, odobrali im právo voliť a byť volený a veľa iných vecí nezlučiteľných s vývojom v 21. storočí v civilizovaných krajinách.
to je typické pre cirkusák-politikov
ako hovoril voľakedy môj nebohý strýko o takýchto ľuďoch: don trdlo, dan Bečka, don Parazol, dan Kvicht
je podivné, ako títo naši " prozápadní /prodemokratickí/ politici" prehliadajú skutočnú príčinu stavu v Luhansku. Či z neznalosti, či zámerne nik z nich nespomenie genocídu, fašistický teror kyjevských vládnych banderovcov voči tejto ruskej národnostnej menšine na Ukrajine. A pritom ani "najdemokratickejšie" USA, ani "najdemokratickejšia" EÚ nezasiahli proti hrubému porušovanie ľudských práv národnotnej menšiny , aké nemá nikde vo svete obdobu, dokonca ani v Číne, ani Kórei . Veď tí ľudia si bránili svoje domovy, svoju rodnú reč, svoje ľudské práva, odobrali im právo voliť a byť volený a veľa iných vecí nezlučiteľných s vývojom v 21. storočí v civilizovaných krajinách.
je podivné, ako títo naši " prozápadní /prodemokratickí/ politici" prehliadajú skutočnú príčinu stavu v Luhansku. Či z neznalosti, či zámerne nik z nich nespomenie genocídu, fašistický teror kyjevských vládnych banderovcov voči tejto ruskej národnostnej menšine na Ukrajine. A pritom ani "najdemokratickejšie" USA, ani "najdemokratickejšia" EÚ nezasiahli proti hrubému porušovanie ľudských práv národnotnej menšiny , aké nemá nikde vo svete obdobu, dokonca ani v Číne, ani Kórei . Veď tí ľudia si bránili svoje domovy, svoju rodnú reč, svoje ľudské práva, odobrali im právo voliť a byť volený a veľa iných vecí nezlučiteľných s vývojom v 21. storočí v civilizovaných krajinách.
pani prezidentka prehovorila tak, že neprekročila svoj tieň. Ak chceme použiť prirovnanie, ako keby vystrelila slovenskú raketu na Mesiac
Odporúčame