v politike s objavil nový politiku przniaci fenomén, mečiarizmus. V žurnalistike sa tiež objavuje nový, žurnalistiku przniacu fenomén, repizmus
v politike s objavil nový politiku przniaci fenomén, mečiarizmus. V žurnalistike sa tiež objavuje nový, žurnalistiku przniacu fenomén, repizmus
ale prečo sa o Američanoch hovorí, že sú najhlupší národ vo svete? Keď sú najviac západní?
už len skutočnosť, že vládne táto vláda je jedna obrovská chyba. A takáto vláde len plodí chybu na chybu a výsledok pociťujeme všetci na vlastných chrbtoch
vyzerá to tak, že skôr pod mostami, alebo na kraji lesov a húštín
ale najlepšie bolo chodiť na troch kráľov " po kolade", to ti bol džob
ja som to bol ako dietko školopovinné aj miništrantom, celú omšu si ešte pamätám naspamäť, po latinsky, lebo vtedy sme museli v pracovné dni odpovedať farárovi , nebol ešte ráno organista. Aj svätá omša nebola vtedy ešte v slovenčine ale v latinčine
keď s potravinami a šatstvom by ukrajinská armáda nemohla vpadnúť do Luhanska, na to potrebuje granáty a muníciu
zrejme už nám aj Kráľovu holu premenujú naši osloboditelia na Mount Hoal a už tam nebude stáť strom zelený, ale sekvoj a možno aj zopár gryzlich nám tu nasadia alebo nám ich dajú do štátneho znaku
zrejme už nám aj Kráľovu holu premenujú naši osloboditelia na Mount Hoal a už tam nebude stáť strom zelený, ale sekvoj a možno aj zopár gryzlich nám tu nasadia alebo nám ich dajú do štátneho znaku
vysmieval sa im preto, lebo bol zvolený kandidát SDKÚ
prečítaj si ešte raz čo píšem, a číta nie maďarsky ale slovensky, ja píšem o mazaní, to jest o CENZÚRE ,nie o klamaní
opičky sa kedysi v cirkusovej strelnici vystreľovali na hodoch
soudruzi z Pravdy bránia česť a poctivosť pani prezidentky, mažú príspevky ostošesť
to ju zrejme niekto vypúšťa z klietky, kde je stále zatvorená a po vypustení jej dajú niečo prečítať a opäť do klietky zatvoria
to ju zrejme niekto vypúšťa z klietky, kde je stále zatvorená a po vypustení jej dajú niečo prečítať a opäť do klietky zatvoria
keď bola v roku 2008-2009 plynová kríza, keď nám "naši priatelia" z Ukrajina kradli plyn tak prezident Gašparovič aj premiér Fico jednali s ruskými proťajškami o obnovení dodávok planu a teraz? Títo pusypajtáši nerobia nič,nič nevidia nič nepočujú
a tie novinárske zvieratká, ktoré robia búúúúúúúúúúúúú, kládli otázky na TB ako nesvojprávné , pridebilné žiačky z osobitnej školy
takže papapláši majú automaticky od nadústavného vyhláškara papalášvýnimky, národ musí sedieť doma v karanténe
Odporúčame