ale majú svojho fuhrera
ja to možné, že si takýto sprostý? Kto ich navrhol, kto ich kádroval a preveroval vo výbore, kto ich nakoniec vybral a menoval? Ani jeden smerák
ale tým oponujú všetci " vychcynci", zrejme to je tvoja krvná skupina. Píše sa tam, že " M ô ž e ", teda aj nemusí, ak nechce, len ak chce
kdepak jenom soudruzi z oľajno udělali chybu?
potiaľ nebude dobre ne svete, pokiaľ budú žiť ľudia krvnej skupiny Šimečku a Vaculíka
panebože, matovičoovce, aké ste len sprosté.......
tiež dilino, brutálny nevedomec, na mesiac vopred, ak máš napr. výplatný termín 1o. januára, tak 10 januára ti vyplatia dôchod až do 10. februára
povedal Matovič, prázdny špajzista, cha, cha, cha cha, nebud´ na smiech
ale čo už ústavný súd musíme rešpektovať, aj ked sa z neho stalo právnické učilište
ona sa tomu šikovno vyhla, jej poradcovia si mysleli, že sú chytrí a zviedli to do autu, že to preformulovali s pani prezidentkou na skrátenie volebného obdobia poslancov. Ale nie všetci sú takí hlúpí , aby ich opili rohlíkom, lebo referendum malo byť vyhlásené o predčasných voľbách, nie o skrátení volebného obdobia poslancov. A ústava predčasné voľby - resp. takéto referendum nezakazuje
si sprostý, nerozumieš vôbec systému. Ak by ministerstvo poukázalo peniaze pošte, pošta má svoju banku -poštovú, tak by peniaze distribuovala, ale nakoľko peniaze nemá, tak rozdáva len z toho, čo jej každodenne prinesú platcovia zloženiek, platiaci účty. Aj ja im pôjdem dnes zaplatiť za telefón 20 E
a aby mohla mafia ako hovoria bratia Česi "řádit", na to potrebuje spoluprácu médií a nazýva sa to štátny terorizmus
ved´ mafia proti sebe nikdy bojovať nebude. Maximálne medzi sebou, ,mafia likviduje nevinných
fici, ďalší ekonomicky, hospodársky právne negramotný matovičodilino, dôchodky, sociálne dávky a vyplácajú vopred
igorko je cigáň, cigáni dôchodcov. Klamstvoa podvody sú jeho pracovné metódy. Veľa dôchcdcov už je z tých jeho 300 E v šestonedelí
dilino ekonomicky, správne a manažérsky hlúpy a nevedomý. Ty máš asi nejakú novinársku alebo sociálnu školu , to poznať na diaľku
kiež by dnešní naší vládcovia mali toľko cti, charakteru, slušnosti, rozumu, politickej a ľudskej zrelosti , sociálneho cítenia ako tento vrchný komunista
Odporúčame