no ved´ to je v poriadku, sociálna poisťovňa tak musí postupovať
no ved´ to je v poriadku, sociálna poisťovňa tak musí postupovať
pošty nemajú peniaze, lebo sa údajne ľadoborec, ktorý tie peniaze viezol, nemohol prebrodiť kryhami zamrznutého Dunaya
nerozumiem, čo má spoločné vlastniť účet s dostávaním dôchodku. Vieš si vôbec predstaviť koľkých dôchodcom nosí dôchodok poštár?Ty budeš zrejme mladícky, nezrelý chytrák, ideálny typ nežného revolucionára, resp. pouličného slušáka alias protivládneho pučistu
Mirko, vo fašistickom totalitnom režime je to tak ako píšeš, tam sa pravdy a spravodlivosti nedovoláš
ak by vlády miesto nepovinného povinného očkovania striktne zaviedla protipandemické opatrenia z pandemických plánov, mrtvych mohlo byť dovolím si tvrdiť najmenej o polovicu menej a fyzicky zmrzačených tiež o toľko menej
keď on počuje len to, čo práve potrebuje počuť
veľa dôchodcov nemá účty
tu u nás, takého, ktorý cigáni, klame a podvádza nazývajú " mátač"
keď pán Lengvarský sú tu údajne skôr cez falšovanie lekárskych správ ako cez ten kovid
Žilinka tu nie je pre vojenské zmluvy, ale dodržiavanie práva, zákonov a ústavy a právneho status Quo Slovenskej republiky
ak kyjevský fašistickobanderovský režim prestane na Donbase s vojenskými akciami proti miestnemu obyvateľstvu žiadne napadnutie Ukrajiny Ruskom nehrozí, Rusi vojnu nepotrebujú, oni nikdy z vojny nežili
domnievam sa, že to znenie tej zmluvy za slovenskú stranu štylizoval nejaký závozník z nákladného kamióna
keď oproti tým všetkým menovaným autorom pán Naď údajne pôsobí ako totálny nevedomec a hlupák
Koľko Sulík objednal, toľko plynu máme
že vraj počul, ten ešte nikdy ani dve pravdivé slová nepovedal, len samé cigánstva, to je jeho štýl, klamať a klamať a klamať a podvádzať
teraz v správach Matovič hádzal opäť hausnumerami, vraj 600 tisíc dôchodcov už dostalo peniaze. Čo debatujem tu u nás s dôchodcami, ktorí sa dali zaočkovať ani jeden ešte peniaze nedostal. Tak kto klame? kto je cigáň?
tá babkoherečková chudera pôsobila trápne a primitívne svojími vyjadreniami na adresu Žilinku
ešte len školia kajúcnika, akosi si stále pletie, ako má vypovedať
a takýchto podnikov tu boli tisícky a už neexistujú a z ľudí, ktorí doma spokojne žili, mali rodiny, spokojne pracovali narobili žobrákov vo vlastnej krajine a vyhnali za prácou do sveta
Odporúčame