veď on si z dôchodcov robí bláznov, robí si z ních prdél
veď on si z dôchodcov robí bláznov, robí si z ních prdél
Matovič je zodpovedný za ministerstvo financií, teda aj za to, že nedodal peniaze poštám
a takých , ktorý zomreli ako kollárová svokra po 2. alebo 3. zapichnutí je obrovsky veľa
tá goebelsová rýchla rota v Pravde zablokovala Kollárovi zvuk
je to matovičopodvod na dôchodcoch, cigáni, peniaze neposiela
aj Putin so Sovietsky zväzom, na tých si v tej svoje neobmedzenej hlúposti zabudol
termíny predĺžil, len kedy začne peniaze posielať?
hurá, tak ja preukaz dostanem, na Kalovej univerzite som mal pri teste 136.
máme super objaviteľskú vládu, konečne po dvoch rokoch objavila Ameriku
a čo tebe preto nedajú ráno riadne najesť?
pani prezidnetka by ich zrejme aj tak omilostila a kto by ich mal vlastne zatknúť a súdiť?
on je jeden z tých ktorí najradšej chytajú hady cudzími rukami
Kálavská, keď jej nechceli v Smere schváliť stratifikáciu nemocníc, tak odišla z postu. Ono je to najmä o charakteroch
preto máme stále núdzové stavy, aby "sloboda a demokracia " vládla................ až do nových volieb
keď oni sú všetci z rovnakého cesta, to cesto miesila embassy za plotom
zrejme aj Igorko začne vyplácať tých 300 E až keď ich polovica po tom zapichnutí umrie, aby ušetril
tí , ktorí po druhom očkovaní alebo po treťom očkovaní zomreli, už sú tam, už sa ich nik na nič nepýta
Odporúčame