ako do všetkého na čo siahol, odborník s dlhoročnou praxou sa nezaprie
ako do všetkého na čo siahol, odborník s dlhoročnou praxou sa nezaprie
to nie je o vášňach, ale o neschopnosti politikov, resp. manažovanie tohto štátu. celé to pre zlú organizáciu a manažovanie niekde škrípe a riadne
to vieš, že mu ich nedali, len osobne do rúk adresáta
to svedčí o neschopnom ministrovi zdravotníctva a premiérovi
to vieš, že to zlýhalo srdiečko, lebo krvné zrazeniny po očkovaní...........
aj jedna dobrá známa, bola hospitalizovaná v Martine , operovali ju a nakazila sa kovidom a zomrela. Ved´ nakaziť sa pri hospitalizáciii v nemocnici pri operácii kovidom to je snáď možné len v Urundi Burundi a Habeši
ved´ on nedokázal zmanažovať testovanie, nedokázal zmanažovať lotériu, nedokázal zmanažovať očkovanie, nedokázal zmanažovať daňovú revolúciu, nedokázala zmanažovať odmeny dôchodcom za očkovanie, čo chytil do rúk, všetko len pokazil, len prázdne pindy pre kamerami
veď ten skutočne nie je schopný nič poriadne zabezpečiť a dotiahnúť do konca, len kecy a kecy a kecy pred kamerami
debilita je posielať to na účet. To by bolo treba prijať na to úradníkov, aby to zvládli a potom všetci dôchodcovia účty nemajú
výborne to vystihol jeden český politolog, keď spomínal, že prečo v Česku nevyhral Babiš. Americkí jastraby v snahe odstaviť Babiša použili ten istý scenár ako na Slovensku s odstavením Fica. Bolo im jasné, že Babiša ani Fica a ich strany neodstavia, preto zničili a odstavili ficových a babišových koaličných partnerov, aby ani Fico ani Babiš nemali s kým vládnuť.
výborne to vystihol jeden český politolog, keď spomínal, že prečo v Česku nevyhral Babiš. Americkí jastraby v snahe odstaviť Babiša použili ten istý scenár ako na Slovensku s odstavením Fica. Bolo im jasné, že Babiša ani Fica a ich strany neodstavia, preto zničili a odstavili ficových a babišových koaličných partnerov, aby ani Fico ani Babiš nemali s kým vládnuť.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++
on je P, šák, aby ho vyliečili mu objednali drahé lieky, chudákom by také nedali, tých by liečili po telefone, až zomrieť by ich zobrali do nemocnice
ešte povedz, že ich dedko s babkou rozdelili medzi deti a vnúčence. U nás, čo sa pýtam všetkých známych, ktorí boli očkovaní nedostal ani jeden
ale bude naveky a hlboko vrytá do dejín Slovenska
výborne to vystihol jeden český politolog, keď spomínal, že prečo v Česku nevyhral Babiš. Americkí jastraby v snahe odstaviť Babiša použili ten istý scenár ako na Slovensku s odstavením Fica. Bolo im jasné, že Babiša ani Fica a ich strany neodstavia, preto zničili a odstavili ficových a babišových koaličných partnerov, aby ani Fico ani Babiš nemali s kým vládnuť.
po poľsky: džviek zepsuty
Odporúčame