a čo bude teraz sloboda? Ked´ už očkovanie slobodou nebude? Teraz asi bude zmena slobody. Sloboda bude súhlas s americkými vojskami na Slovensku
a čo bude teraz sloboda? Ked´ už očkovanie slobodou nebude? Teraz asi bude zmena slobody. Sloboda bude súhlas s americkými vojskami na Slovensku
a pritom sovietské vojská tu nemali nič zadarmo, za všetko si poctivo platili
asi by si mal odskočiť na Mars a Mesiac a tam sledovať parametre úmrtia na kovid
to je fakt, na takú geniálnu blbosť ani len normálny, rozumovo zdravý človek, ktorý sotva vie čítať a písať prísť nemôže
a tých 300 E vyplatia, lebo mám pocit, že Igorko je cigáň, lebo ešte nikomu nič nevyplácajú
pánečku a aby dostali koľko toľko rozumu im to trvalo temer dva roky
všetkých profesii v tej demokraii je málo akurát žurnalistov a politilógov je nadmieru
lebo tam figurovala diagnoza úmrtia zlýhanie srdca, nie očkovanie
akurát, že počty tých, ktorí zomreli po druhom a treťom očkovaní už nik nepočíta, ani nezisťuje, tí idú rovno do rakvy
ale pôjde ešte, dokonca celé dva roky, až potom príde spravodlivosť a zákon
to je nesplatený dlh Matoviča , Oľano a prezidentky za vyhraté voľby
čo to bude platiť aj pre demokratické mäso zo zdochlín?
bude to stále zle pre Slovensko, pokiaľ vláda nezavedie prísné opatrenia z pandemických plánov. Akosi sa vláde do ních nechce. ktovie prečo? Lebo iného riešenia a východiska niet
podľa teba asi v Moskve schválili túto pre slovenský právny systém nesvojprávnu a ponižujúcu a slovenský národ potupnú dohodu, keď spomínaš lov veľrýb grónskych na náhorných planinách v Patagónii. ja som myslel, že článok je o slovenskoamerickej zmluve., nie o obrane Moskve. Ty budeš zrejme chlapec z V.B., súdiac podľa tvojho rozumu a vyjadrovania
matovičov I. míľnik - Kuciak sa začína naplňať do plánovanej podoby. A že prečo bol Matovič po voľbách za plotom embassy.
" naše, overené" kádre úspešne napredujú
to čakanie na voľby bude skutočne dlhé, ešte dlhšie ako " týždeň pred výplatou", ale čo bude najväčšia tragédia toho čakanie, tá hrozná nenávisť a trieštenie spoločnosti, ich prehlbovanie , čo bude mať obrovské dopady na spoločnosť, jej rast, jej ekonomiku, jej spoločenskú a mediálnu únosnosť. Skrátka hotová katastrofa
súhlasím do písmenka s autorkou, ++++++++++++++++++++++++, akurát dodám ,že Matovič s Polákom sú takí machri, ktorí dotyčné osoby prihnali k voľbám a stali sa z nich matovičovoliči. Akurát jedna stará cigánka na JOJke sa vyhrážala, že ich podviedli a že už tých u.jo.v voliť nebudú
Odporúčame