++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++nutné si vypočuť
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++nutné si vypočuť
Lúčanský je pre koalíciu " čierna skrinka" , memento pre ďalšie generácie, preto koalícia bude všetko zahmlievať a brániť vyšetrovaniu
keď sa tlačí na úplne odstránenie uhlia ako zdroja energie, prečo by sa nemohlo tlačiť na odstránenie PET fliaš zo sveta
tým, že ich zálohujeme prírodu nezbavíme tejto obrovskej enviromentálnej záťaže
snáď to robíme kvôli prírode, životnému prostrediu a o tom by to malo byť, nie o kšeftoch pre veľkokapitálové firmy
ale predsa tie firmy, ktorým Krajniak poslal tých 24 milionov si opäť pomôžu
budeme mať menej rozhľadní, cyklotrás a peších zón
skutočne Amíci tak zdramatizovali a vyústili situáciu, že Putin už nemá kam pred nimi ustupovať, už sú v Čiernom mori, v Turecku na Ukrajine v strednej Európe, pobaltských štátoch, už musia Rusi len jedine vyraziť vpred ako prvý. taká je vojenská logika, stratégia a zákon vojny
keď v krajinách okolo nás tento problém nie je až takou katastrofou ako u nás,
Dostal aj Nicholsonová sa majú prihlásiť na číslo dverí 3 u Pročka, ten ich zaškolí na právne minimum, je na to expert
veď to bola od Nicholsonovej a Dostala právne negramotná blbosť na úrovni malého Jožinka z V.B. pomocnej školy
zaujímavé je akurát to, že vždy sa jedná o oľajnáka. Ak také niečo napíšem na Sulíka alebo Kollára, je to v pohode,
je to generálna hlúposť, zálohovanie PET fliaš. Je to kšeft výrobcov PET fliaš , rovnako ako kšeft farmafiriem s povinným očkovaním. Riešenie by bolo zákaz výroby a používania PET fliaš
ale ano, lebo mi vymazali príspevok, kde som kritizoval oľanáckeho poslanca Stančíka
ešte raz cha, cha, cha., cha, zasmiali sa zbrojnoši, lebo mi to vymazali a pán šéfredaktor sa rozplývajú nad tým ako by mala demokratická Pravda v roku 2022 vyzerať.
ale Dany a Zuzany to už boli rýdzo československé výrobky
tak to bude určite nejaký ponovembrový bacalár alebo magister
Odporúčame