a pri tom na českých by zarobili a mali robotu aj slovenské fabriky, ale tam nekukajú provízie
a pri tom na českých by zarobili a mali robotu aj slovenské fabriky, ale tam nekukajú provízie
cha, cha, cha, cha, cha, zasmiali sa zbrojnoši na tejto srande
nič iné nezostáva, len vyjadriť súhlas s článkom ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++
Duchu svätý, príď k nám a osvieť tým, čo nám vládnu rozum a svedomie
národ chce žiť v slobode, v demokracii, nie v obmedzenom totalitnom režime, temer na úrovni fašistického režimu
a dôchodcovia, na to zmierenie ich určite nachytajú, keď im zobrali 13. dôchodky, znížili im valorizáciu z 2,9 % na 1,3 % a veľa iných vecí. Pani prezidentka aj s pánom premiérom sa zrejme necítia, čo hovoria a ku komu hovoria a ako konajú
táto vláda valorizuje dôchodky o 1,3 %, ak by táto vláda nevládla, bola by valorizácia 2,9 %. Je to dosť podstatný rozdiel za 5 rokov.
vlastne všetky tie zákony, ktoré táto tento parlament schválil, svedčia o tom, že vláda má obrovský, doslova až panický strach z vlastného národa
najmä by nemala byť poplatná a podliezavá súčasnej vláde
ak to skutočne myslia s tým zmierením čestne, seriózne a úprimne, tak jedine , že by odišli dobrovoľne a navždy sa stratili z politiky
keď existuje príslovie, že z grázla už nikdy slušný človek nebude
táto vláda a táto prezidentka po tom všetkom, čo vykonali, ako sa s právali a vyjadrovali k opozícii a k národu sotva môžu dosiahnúť zmierenie
domnievam sa, že oproti štátom V4 sa Slovensko s valorizáciou dôchodkov nemá čím chváliť, skôr to zodpovedá žobráckej palici ako valorizácii dôchodkov
lilo, prečo stále vyvŕtavaš na blbostiach? Na technických výkresoch neboli uvedené žiadne redukčné prevodovky, ale prídavné prevodovky a tých bolo veľa druhov. Celkovo bolo vyrábaných 57 verzií T 815. Iné prídavné prevodovky išli do podvozkov pre Detvu na bagre, iné pre VSS Košice na žeriavy, iné do Bánoviec, kde finalizovali jednostranné sklápače, iné do Kopŕivnice, kde finalizovali trojstranné sklápače, iné do raketometov, iné do mobilných radarov TAMARA. Nemá význam rozpisovať všetky druhy
mojmírko , ja som mal na mysli osobu prezidenta, lebo v nadpise je prezident
aj si dovolím tvrdiť, že na Slovensku bude v tomto roku inflácia dvojciferná, vďaka "odbornosti a schopnostiam "tejto vlády, ale najmä vďaka " boju proti rozkrádaniu a korupcii" pri Pláne obnovy, kedy v tom boji divokom miliardy sa stratia nik nebude vedieť kam
keď je kovid, musí byť núdzový stav a keď je núdzový stav štrajkovanie nie je povolené a do volieb ešte ďaleko, tak preto bude kovid ešte dva roky, ak by až po voľbách by sa stratil, lebo až potom vláda začne skutočne sa starať o životy a zdravie občanov
Odporúčame