potom prídu z Pfizeru takí veľkí chlapi,
spýtajú sa nás, či nás niečo trápi,
naši politici im odpovedia, že nie,
že my sme očkovanci zo Slovakie
potom prídu z Pfizeru takí veľkí chlapi,
spýtajú sa nás, či nás niečo trápi,
naši politici im odpovedia, že nie,
že my sme očkovanci zo Slovakie
veď to aj u nás vo fabrike, kde bol zavedený" saratovskoľvovský systém kvality", kde si každý zamestnanec musel označiť opracovaný výrobok a ak vyrobil zmätok, automaticky mu to počítač stiahol z výplaty
autor píše o niečom čomu vôbec nerozumie, typický lóvenská novinár
ešte tak dá sa vygugliť, že Stalin začal II. svetovú a že nás oslobodili Amíci,, ale tamto sotva
PRE TISKARIENKU::::: akurát by som ťa poprosil v ktorých dielach použili ten termín. Napríklad o Sain-Simonovi sa dnešní hodnotitelia vyjadrujú ako o utopistickom socialistovi, ale on nikde vo svojich dielach tento termím socializmus nepoužil. Zbytočne a pohlúpo sa vyhováraš a odskakuješ od otázky obskúrnymi pripomienkami.
akurát by som ťa ešte poprosil v ktorých dielach použili ten termín. Napríklad o Sain-Simonovi sa dnešní hodnotitelia vyjadrujú ako o utopistickom socialistovi, ale on nikde vo svojich dielach tento termím socializmus nepoužil
nože nahoď kto v 19. storočí ten termín použil a v ktorom diele?
akurát ma napadla v súvislosti s rašinovým výrokom filozofická otázka, či mohol skutočne použiť termín socializmus, keď v tom čase tento termín vlastne ešte neexistoval
ale neber to anina, prosim ako kritiku tvojej osobnosti a tvojho článku. Ber to ako vyjadrenie svojho názoru
Je to síce pekne napísané, ale život je veľmi zložitý a nie je čiernobiely. To máme brať Matoviča, Hegera, Sulíka , Čaputovú, Remišovú, Lipšica, Lengvarského dalších takých akí sú? A trpieť a skloniť hlavy a nechať sa tyranizovať, a ponížene prijímať od nich porušovanie naších ľudských práv, ústavy, zákonov a slobody?
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++
doba zlodejov, privatizérov, kajúcnikov, okrádačov národa a možno aj vrahov
pápež bol dar pre vládu, lebo toľko ľudí sa nakazilo, že mohla vláda vyhlásiť núdzový stav
na zlýhanie srdca alebo zrazeniny krvi, zvané embólie
Odporúčame