keď na politiku treba veeeeeeeeeeeeľmi veľa rozumu a brať politiku ako službu národu, nie ako snahu nahrabať si do vlastných vrecák a práve o tom sú kvázi demokratickí politici, ktorí tú svoju hrabivosť a nenažranosť skrývajú za pekné slovíčka o demokracii

