s tým zálohovaním PET fliaš vidno, že sa jedná opäť o masívne kapitalistické kšefty výrobcov týchto fliaš, že nejde o žiadnu uhlíkovú stopku, o čisté ovzdušie a prírodu. Inak by ich výrobu úplne zakázali
s tým zálohovaním PET fliaš vidno, že sa jedná opäť o masívne kapitalistické kšefty výrobcov týchto fliaš, že nejde o žiadnu uhlíkovú stopku, o čisté ovzdušie a prírodu. Inak by ich výrobu úplne zakázali
v podstate lipšicoví kajúcnici a ich následky, ficove zatknutie a odsúdenie Kotlebu, Uhríka a ostatných republikánov a kotlebovcov vlastne len svedčí o tom, že nám tu fašistickú diktatúru zavádzajú a každým dňom sa viac a viac vzďaľujeme od slobody slova a demokracie
ale to najhoršie nás ešte len čaká, až skončí táto vláda, lebo už nič horšieho ako táto vláda prísť nemôže
teda ten s tým penicilínom skutočne zadrel.......inteligenta poznať na diaľku
kritik, hovor k veci, neodbočuj a preto sa pýtaj nie na Petrohrad, ale slovenskú vládu, žijeme na Slovensku
Petrák super si to vypísal, tie prednosti slovenskej lipšicomatovičomikulcodemokracie
miešajú to hlave nehlava, ved´ v súčasnosti sa najskôr nakazíš kovidom v nemocnici, na pohotovosti alebo v zdravotníckom zariadení.
chlapi majú radi sex a sex nie je práca
ja si keď ju počujem kladiem otázku, : to sa necíti, čo hovorí a čo koná? A či ide za koaličnými záujmami aj cez mrtvoly?
dnes poobede na TA 3 si Igorko prišiel na svoje. Tento narcis sa rád podvádza a počúva, tak sa mohol udrístať dosýtosti . Ved´ aj drístal, do aleluja
veď to je nenormálna bláznovina, ten zákaz vychádzania v noci, na to treba riadnu dávku hlupotiny v hlave
to je čo za finta na Slovákov? Tí najväčší znečisťovatelia sú úplne niekde inde ako na Slovensku. A s tými poriadok nik nespraví, takže celé je to gretkošaškáreň
kto by sa súdil pre 300 e, viac presúdiš ako vyhráš a ešte k tomu pri tomto súdnictve? Ani na ústavnom súde sa pravdy nedovoláš.
ale šák dôchodkovú reformu už vláda začala, chce povinne očkovať dôchodcov, to ušetrí peňazíííííííííííííí.......
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++ ešte doplním, ak dovolíš, aj predbehli v nezamestnaných, v zbytočne zomrelých, v počte samovrážd
je ako Matovič s Hegerom, všade hľadajú vinníkov, len u seba nie, všetci sú vinní, len oni sú bez viny
tu u nás už takých zaočkovaných zomrelo.......
počúval som ho a mám pocit, že sa odborne, aj ľudsky zhodil, že má strach povedať pravdu, ako všetci papaláši
Odporúčame