odborník na zemetrasenie v podmorských hĺbkach sa ozval
odborník na zemetrasenie v podmorských hĺbkach sa ozval
všadiaľ, kade chodím ľudia opatrenia zodpovedne, uvedomelo , dodržiavajú. Je nevedomý . Tak o čo pánovi premiérovi vlastne ide? Ved´ nechodí medzi ľudí, nechodí medzi zdravotníkov, nechodí nikam, kde sa nachádzajú ľudia, akurát čo bol na Vianoce medzi štátnymi zamestnancami
ja by som to doplnil a jedinou demokratickou slobodou slova v kapitalistickej alias fašistickej demokracii
koalícia už rozhodla zákonom, kto bude pripustený k voľbám a kto nie
socializmu nehrozí, o to sa postarajú americké tanky , helikoptéry a stíhačky, ale tá bieda hrozí určite, to je viac ako isté.
opäť sme mali možnosť si vypočuť zmes doševného úbožiaka s prezentovaním zbožných želaní slovenského narcisa, rozprávkara
žena bola týždeň pred Vianocami na treťom očkovaní a včera cez obed už som musel skoro volať pohotovosť , obrovské bolesti, niečo ako reuma, doposiaľ to nikdy nemala, ale v dnešnej dobe na pohotovosti akurát nachytáš kovid a do dvoch troch týždňov je koniec
žena bola týždeň pred Vianocami na treťom očkovaní a včera cez obed už som musel skoro volať pohotovosť , obrovské bolesti, niečo ako reuma, doposiaľ to nikdy nemala, ale v dnešnej dobe na pohotovosti akurát nachytáš kovid a do dvoch troch týždňov je koniec
veru, tuho je tu celý týždeň, včera - 14 dnes už len - 9, ale ja to zdravé, dobre prevetrá mozog aj myslenie, takže Matovič ani Sulík tu nemajú šancu
asi bude treba národ vymeniť, nie vládu, lebo národ je neschopný
preboha, ten Heger sa necíti, čo hovorí. Aké opatrenia? Však všade ich všetci vyžadujú. Akurát kto porušuje opatrenia papaláši mikasovými papalášvýnimkami
asi by sa musel zasamovraždiť a kto by zo sveta zamazal lekársku správu, keď generál je minister
zrejme nechce skončiť ako generál Lúčanský
ja, že čo to je tie jazdenky, či to nejaké ľahké, povoľné lesné víly?
akurát, že tých starých ľudí, zomrelých v dôsledku očkovania , inak zdravých neeviduje nik
""""""""&q uot;""""" Hlavnými porazenými sú totiž slovenskí občania, keďže v spoločnosti sa prehlbuje napätie a vyhliadky na rok 2022 z hľadiska nezamestnanosti a rastu životných nákladov nie sú ani zďaleka optimistické."""""" """"""
Touto vetou autor vyjadril úplne všetko, čo chcel povedať. A čo je najväčšia tragédia, že so slovenskými občanmi a najmä proti ním bojuje vlastná slovenská vláda
premié,r ani žiadny minister, ani minister financii v žiadnej vláde nesmie viesť vojny ani s opozíciou a tobôž nie s koalíciou. Ak vedie vojny, svedčí to o duševnj a rozumovej nezrelosti,, nezodpovednom a doslova hlúpom človeku a politkovi ako takom
aké poukazy, veď v zákone schválili cash peniaze
Odporúčame