za komunistov bolo 5 rokov. Asi im ten kapitalizmus moc neslúži k duhu
lenže kto by tú stranu zafinancoval? Nik. V politike platí to známe české": bez peněz, do hospody nelez". Džordž z piatej aveňi by to sotva zafinancoval.
to sa ešte naskládkujeme a to sa ešte pani prezidentka proti korupcii nabojuje, ,až " sčerná" ako hovoria bratia Česi ,až jej skončí volebné obdobie
tá ústava , zákony a judikatúra, ktorými sa držia špeciální prokurátori musí fest pokrivená, ako auto po ťažkej havárii
jedine , že by Gašparovi prišili Kovaříkové trestné činy. Šák prezident ako prezident
pichač a kde si nechal zväz skautov a hlinkovej mládeže?
bodaj by nebojovala, keď to tak dobre vynáša, šák aj skládka dobre vyniesla
a preto sme majstri svete, v počet chorých a zomrelých
dievča zlaté, pozri si kedy skončil Pellegríni a kedy došli prvé očkovacie látky od Pfizeru
ale šák to nás prišli oslobodiť, preto sú to už teraz naši osloboditelia
a vláda , za ktorej má prezidentskú stoličku ,ako by jej z oka vypadla
to nás ochraňujú, až nás nenapadne Putin, keď sú ti, tak si Putin nedovolí
v súčasnosti najideálnejší penzista je, ktorý sa dá zaočkovať a do pol roka sa vystrie, na srdiečko, či nejakú embóliu po očkovaní, tých zrazenín je nepreberné množstvo
ak by na všetkých tých prepustených aj zadržaných mali nejaké dôkazy, súdy by už dávno bežali, už by Pamela súdila
vďaka. To je ono, veď už v 89 tom dva kusy zabehávali a skúšali po kopřivnickom autodrome
nič so z toho nerob, vidíš, že je to nejaký demokratický, ponovembrový opajcovaný magister či bacalár
tieto nežiadúce účinky amerických vakcín pána premiéra ani pána ministra nezaujímajú. Ale aspon sa im lepšie plní dôchodková reforma
Odporúčame