vidno, že je fér, že priateľstvo opláca priateľstvom
a tiež na Slovensku už od marca 2020 žiadna ústava a žiadne zákony neplatia, len na niektorých
takže ako sa vyjadril Putin na Slovensku máme mestá dve, ktoré pôjdu ako prvé, Bratislavu a letisko Sliač
„Mladý priateľ, my nepotrebujeme vašich pilotov. My sme potrebovali vaše lietadlové základne. A tie už máme…"
Táto jediná veta vyjadruje naše postavenie v NATO. Akurát im robiť vojenské slúžky kdekoľvek po svete
oni sú ale duo, takže ak je jeden šašo......
ale tá kamarátka predsa ešte žije, tak ju treba zaočkovať, aby nejaká tá krvná zrazenina vo forme trombu jej naplnila dôchodkovú reformu vlády.
je to hlúposť, ak vláda vyhlási núdzový stav alebo mimoriadnú situáciu v prípade pandémia, je oprávnená vyhlásiť aj štátnu karanténu, ale len vláda, žiadny Mikas a matovičohegerospol. s.r.o. nie
vyzerá to tak, že podľa tohto ústavného súdu ústava je nedokonalá , nevyhovuje, lebo neurčuje aké ponožky majú nosiť jednotliví vyhlasovatelia vyhlášok a podobných právnych noriem aj ake kravaty majú mať aj o ktorej majú ráno vstávať, ak chcú prijať nejakú vyhlášku alebo zákon. To nevymyslíš, také matovičoviny
tým bodákom sú nariadenia vlády, Mikasa a neviem akých ešte pandemických svätých, na tlačovkách vystupujúcich, ktorí sú oprávnení nariadenia vydávať
keď som sa bol očkovať v Žiline aj v Čadci vždy tam bol prítomný policajt
a Slovensko je tiež v NATO
keď som videl Krajniak , prepol som to, keď som videl Šípoša , prepol som, lebo úroveň vierohodnosti týchto dvoch pánov nezodpovedá reálnemu politickému životu na Slovensku. Klamú, až sa vyschnuté slovenské lesy zelenajú. Ak použijem matovičov slovník, sú to cigáni, lebo cigánia
keď Mikas aj tak je tam len na to, aby udeľoval papaplášvýnimky
a nie držať sa toho, čo im nadrúľa Mikas s "konzíliom odborníkov"
to, aby dodržali opatrenia uvedené autorom v poslednej vete, by si museli páni Heger, Lengvarský, prečítať pandemické plány, uložené v trezoroch na ministerstve zdravotníctva a konať podľa nich
daj si niekomu preložiť tú moju vetu do žandárčiny, aby si pochopil
Zelenskij je nekonečný hlupák, politický kindermudrlant, naivne sa domnievajúci, že USA , NATO a EÚ mu pomôžu vrátiť Donbas späť k Ukrajine, aj za cenu vojenského konfliktu. USA a NATO a EU Zelenského zneužívajú a " štenkrujú" proti Rusku s tým, že mu v prípade konfliktu pomôžu. Zelenskij sa dá nachytať, vstúpi do vojenského konfliktu s Ruskom a celý západ na čele s USA ho nechajú v štichu v šavonistickej americkej myšlienke, že vojna bude len v Európe. Ale to je omyl. Putin si nenechá brnkať po nose a zmetie v rámci obrany Ruska USA z povrchu zeme aj celé NATO
Kolíková s Hegerom a Matovičom potrebovali sa chrániť, tak Kolíková vymyslela zákon na ochranu zdravotníkov , aby to zakamuflovala
Odporúčame