táto vláda nám Vianoce ukradla, aj vlani aj toho roku. Oni si dajú papalášské výnimky a národ nech trpí. Tak mu treba. A bude ešte trpieť až do konca volebného obdobia, lebo vláda nemá záujem proti kovidu bojovať , ako keby ho chcela neustále udržiavať.


