ak niekto dnes prehlási, že o rok bude štvrtá a potom piata dávky, tak sa dopustí hoaxu a bude trestne stíhaný, podľa Kolíkovej
ak niekto dnes prehlási, že o rok bude štvrtá a potom piata dávky, tak sa dopustí hoaxu a bude trestne stíhaný, podľa Kolíkovej
to budú lipšici a sudkyňa Pamela a Todová rozhodovať, ktorý novinári hoaxuje a to nebude žiadny
ja by rád videl dôchodcu, ktorý by zaplatil ministerstvu vnútra 10 tisíc za registráciu strany
Milanko, vtedy sa rodilo veľa detí a tie znižovali priemerný vek. Dnes sa deti málo rodia ,prevládajú starí / husákové deti/ a preto sa priemer zvyšuje, matematika nepustí
to taký Matovič či Heger , sú v šichte a veselo si píš blogy
a čo má robiť? Veď je na dôchodku, tak si užíva dôchodok
baki? Šák ho daboval lipšicovi dabér a tefonista Grendel
vstanú noví kajúcníci - na Žilinku
kajúcnikov majú dosti, ak nebudú vycvičia
veď o to Bidenovi ide, položiť EÚ na kolená
keď oni sú schopní pokriviť ústavu aj zákon a zmeniť ich , aby mohli Žilinku odvolať ako vrátneho na úrade vlády
prečítal si si nejakú americkú lipšicobrožúru a teraz si z nech chytrý
Bidena hľadal na Ukrajine hlupáka, ktorý mu skočí na špek a našiel ho v osobe prezidenta Zelenského a ten ukrajinský kindermudrlant si nevie uvedomiť, čo spôsobí svojím nezodpovedným konaním
Bidena chytá starecké, senilné, blúznenie. Ak bude Kyjev v kľude, Rusko sa nikam nehne
a to ešte koľko sa ich zasamovraždí, čo sa ani dôchodku nedožijú. Ešte šťastie, že máme vlaky a balkóny. Ak by sme vlaky a balkóny nemali by nás bolo oveľa viac
Odporúčame