no ak má výstrek až po strop, prečo nie?
no ak má výstrek až po strop, prečo nie?
a preto ak takého zaočkujú, tak je viac ako isté, že na druhom svete také niečo už nebude potrebovať
tak za toto by mal ísť pred tribunál zodpovedný pán minister
ja to katastrofa e keď sa toľko lotrov nájde a dá dohromady
ten baran asi študoval fašizmus ked bol vo svete a teraz ho che zavádzať u nás
Pentagon v Číne nie je, ale mesiac pred vypuknutí pandémie vo Wu Chane boli príslušníci americkej armády na svetových športových armádnych hrách
keď SAV sa dostala do takého štádia, že reformátor SAV ,pán minister Jurzyca čo bolo vedecky schopné povyhadzoval a pre tých, ktorých nominoval bolo hlavné vedecké kritérium ovládanie maďarského jazyka
aj keď je táto vláda neschopná, ale schopná je všetkého
tých 63 % sú tí, ktorým pani prezidentka aj ústavný súd napľuli do tvárí
treba povolať vládnuť komunistov, aby boli udržiavané cesty
podľa mňa je to zbraň hromadného ničenia, bojový biologický prostriedok , vypestovaný vo vojenských laboratóriách Pentagonu
ja sa nedržím nijakého grafu, ale reality, aká bola. Prišla nová vláda všetky pellegríniho opatrenia zrušila a bolo demokratické , liberálne a právne čoro moro
najviac muža pri sexe žena poteší, ak práve v najlepšom zahlási: asi by sme mali vymaľovať
s pytliackými zábermi z chaty to nevyšlo, tak mafiánskí lotri skúšajú další pokus
Borisko, len tancuj tak ďalej, lebo v tomto máš pravdu. Ak by to táto vláda myslela rozumne a múdro s reformami zdravotníctva, tak robí všetko pre to, aby čím skôr naplnila nemocnice zdravotníckym personálom
žiadne reforme ani revolúcie nech táto vláda nerobí, lebo čo zoberú do rúk, všetko totálne pokazia a to pokazia je ešte veľmi mierny a slušný výraz
Čína si sama vyrába čípy aj automobily. Vyhlásila ako odvetu svetu na čípy embargo a preto je svetová výroba automobilov v kríze
pani prezidentka napľula občanom Slovenska drzo do tváre, tak Blaha sa zachoval podobne
a už vôbec nie je ani správne, ani rozumné, že očkovaní majú nejaké slobodné právo slobodne rozširovať infekciu
Slovensko, ako aj celá Európa sú v krízovej situácii. A za krizovej situácie majú riadiť štát krízoví manažéri, nie Mikas, Jarčuška a čojaviemaké pochybné komisie, konzília a štáby Oľano. A už vôbec nie je mysliteľné, aby nejaký Mikas mohol vydávať pochybné zdraviuočanov škodlivé papalášské výnimky
Odporúčame