ano je to pravda , odbremenia zdravotnícke zariadenia, ale predčasne skončia v pohrebných ústavoch a tie štát nefinancuje, takže štát získava
ano je to pravda , odbremenia zdravotnícke zariadenia, ale predčasne skončia v pohrebných ústavoch a tie štát nefinancuje, takže štát získava
ale veď tí očkovaní majú slobodu zaručenú, teda že sú oprávnení na prenášania infekcie
po voľbách budú vládnuť Fico s Pellegrínim a určite sa k ním pridá Borisko , lebo Fico s Pellegrínimi budú stavať sociálne byty, budú to mať v programoch a za tichej spolupráce s Republikou pozatvárajú týchto zlodejov a nastolia demokraciu, poriadok, právny štát a slobodu slova.
Vymenia špeciálnych prokurátorov, ústavný súd aj všetkých neodborníkov na úradoch štátnej správy tam dosadených touto vládou, súčasné zákony, schválené tootu vládou im to dovoľujú
vymenia špeciálnych pokurátorov, ústavný súd aj všetkých neodborníkov na úradoch štátnej správy tam dosadených touto vládou, súčasné zákony, schválené totou vládou im to dovoľujú
po voľbách budú vládnuť Fico s Pellegrínim a určite sa k ním pridá Borisko , lebo Fico s Pellegrínimi budú stavať sociálne byty, budú to mať v programoch a za tichej spolupráce s Republikou pozatvárajú týchto zlodejov a nastolia demokraciu, poriadok, právny štát a slobodu slova
preto sa zmluva vypovedať nebude a cestujúci nech si do roboty jazdia po svojich
ktovie či provízie sú už na účte, ak by sa vypovedala zmluva, provízie by sa museli vrátiť
takže Droba sa cíti nevinný, platí koaličné, veď sa nič nestalo. Akurát tam chýbalo na tlačovke, lebo Fico a keby Fico nekradol
o matovičové zdrapy papiera nik nemá záujem, labo Matoviča už všetci poznajú. Nalepšie Zuzka z PREšOVA
zdá sa , že vláda aj ten omikrom potrebuje , aby vládla
a čo robí táto vláda, aby sa tu vôbec omikron nedostal spoza hraníc? Veľké , absolútne nič,
tí sú lepší vlastníci ako štát
keď na východe už sú Nemci vlastníci. Sulík im to predal
keď v noci majú títo odberatelia lacný prúd, tretinový oproti dennému
veď pani prezidentka, celá koalícia aj ústavný súd sú si toho vedomí, preto vykonali, čo vykonali
tam už je teraz demokracia, nie fašistická totalita ako u nás
prejdi si na SME, Nový čas, resp. todovku, tam ja úroveň diskutujúcich na veľmi mizernej úrovni , sám grázel. Ako tunajší the" trolling". Pravda mala vždy vysokú úroveň, pokiaľ tu neprišli títo matovičotrollovia so svojími grázelpríspekami
Odporúčame